Sayfa 500/1002 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. GBC, aktif mi yönetilmiş oluyor şimdi?

Merak ediyorum Murat Salar bey buraları hiç okuyor mu acaba?

IPB fonu geçen sene bu zamanlar çok enteresan getiriler elde ediyordu. %7-8 hatta %10 yaptığı günler oluyordu. Ne ilginç günlerdi onlar...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    GBC, aktif mi yönetilmiş oluyor şimdi?

4 sene önceki portfoye bakildiginda altin orani dusuktu zamanla portfoyu altina bogmuslar.2021 öncesi donemde gayet guzel getiriler sunmustu.Başarisini göz ardi edemeyiz.Fakat, Altinin asagi gelmesini beklemiyoruz, Gelse yatirimcimizi uzmeyiz diyorlardi.Baya uzduler
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    GBC, aktif mi yönetilmiş oluyor şimdi?

Ben twitter dan kendisine özel mesaj yoluyla sordum ama yanıt alamadım.

5.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Eral bey'in paylasimlarini twitterdan takip ediyorum.Fonunu da basarili buluyorum.Portfoyun belli kismini ayirdim bugun.
    Saygilar.

Ben de arada yazdığı köşe yazılarını takip ediyorum, makro ölçekli değerli öngörüleri var.

GPG fon yönetiminde de en şeffaf fonlardan, içeriği sürekli paylaşıyorlar, yılda bir yatırımcı toplantısı yapıyorlar sanırım(youtube'ta rastlamıştım). 3 yıldır mevduat üstü getirisi oldu, tabi önümüzdeki yıllarda da bu getiri sürdürülebilir mi, zaman gösterecek.

Saygılar.

6. GBC'ye bir ay daha süre verdim. Son portföy dağılımında da değişiklik yapmazlarsa zarara bakmadan tümünü satacağım. 1 milyarlık bir fonda yıllık getirinin 0 olması en amiyane tabirle insanlarla dalga geçmektir. Öyle dedenin benzincisinde para toplamaya benzemiyor fon yöneticiliği, serbest fonlardan kafayı kaldırıp az çaba göstermek gerekiyor.
    Bilgi cesareti, cehalet cüreti getirir.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    IPB fonu geçen sene bu zamanlar çok enteresan getiriler elde ediyordu. %7-8 hatta %10 yaptığı günler oluyordu. Ne ilginç günlerdi onlar...
    Bu volatileye KY dayanamiyor diye o tarz agresif yonetimi biraktik demislerdi
    Saygilar.

8.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Ben de arada yazdığı köşe yazılarını takip ediyorum, makro ölçekli değerli öngörüleri var.

GPG fon yönetiminde de en şeffaf fonlardan, içeriği sürekli paylaşıyorlar, yılda bir yatırımcı toplantısı yapıyorlar sanırım(youtube'ta rastlamıştım). 3 yıldır mevduat üstü getirisi oldu, tabi önümüzdeki yıllarda da bu getiri sürdürülebilir mi, zaman gösterecek.

Saygılar.
    Katkiniz icin tesekkurler sayin tradestop.
    Bende köse yazilarindaki degerli yorumlarindan yola cikarak portfoyun belli kismini Eral bey'e emanet etme fikrine sicak bakiyorum.
    Saygilar.

Sayfa 500/1002 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •