Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bu volatileye KY dayanamiyor diye o tarz agresif yonetimi biraktik demislerdi
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o mesajlarını atlamışım. teşekkürler
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Fed Tapering yapmaz ve %5 enflasyonun hakkını verip faiz arttırmazsa Emtia fonları tekrar yukarı yapabilir. Sanırım GBC yöneticileri bu senaryoya oynuyor olabilirler. O yüzden altın pozisyonlarını korumakta ısrar ediyor olabilirler
    Ben GBC ye yatırım yapmıyorum altın alacaksam gider bizzat altının kendisini bankadan alırım o ayrı konu. GBC çok konuşulduğundan dolayı yorum yapma gereği hissettim.
    ------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Fed Tapering yapmaz ve %5 enflasyonun hakkını verip faiz arttırmazsa Emtia fonları tekrar yukarı yapabilir. Sanırım GBC yöneticileri bu senaryoya oynuyor olabilirler. O yüzden altın pozisyonlarını korumakta ısrar ediyor olabilirler
    Ben GBC ye yatırım yapmıyorum altın alacaksam gider bizzat altının kendisini bankadan alırım o ayrı konu. GBC çok konuşulduğundan dolayı yorum yapma gereği hissettim.
    ------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    fed için bende şuan benzer düşünüyorum. fedin faiz arttırım ve tapering için zamanlama sizce nasıl olabilir?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    fed için bende şuan benzer düşünüyorum. fedin faiz arttırım ve tapering için zamanlama sizce nasıl olabilir?
    Bence onlar da pek emin değiller gibi. Piyasayı koklayıp ona göre hareket edecekler gibi. Covid bu sene de devam ederse ki öyle görünüyor Sanki emtiada bir tur daha olabilir. Yine de stoplu olmak lazım
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Bence onlar da pek emin değiller gibi. Piyasayı koklayıp ona göre hareket edecekler gibi. Covid bu sene de devam ederse ki öyle görünüyor Sanki emtiada bir tur daha olabilir. Yine de stoplu olmak lazım
    teşekkürler

2020 deki hsyf performansları ile 2021 ile kıyaslayınca durum oldukça can sıkıcı.

7.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bu volatileye KY dayanamiyor diye o tarz agresif yonetimi biraktik demislerdi
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şuan 3 aylık getiri -0,07 büyük istikrar saplandık kaldık birkaç gün artı yapsa hemen çıkacağım

Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Şuan 3 aylık getiri -0,07 büyük istikrar saplandık kaldık birkaç gün artı yapsa hemen çıkacağım
    sanırım yurt dışı hisseleri de kur yüksek iken aldılar

Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •