Sayfa 599/1002 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    1 hafta iyi getirmesi GBC'nin 1 yıldan fazladır milleti süründürmesini affettiremez bence.
    Arkadaş kısa zaman önce aldığı için olsa gerek. Yani bu biraz şans işi olmuş. Bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Eşit miktarda GBC ve altın fonum var, 1 haftada neredeyse altından bir yılda yaptığım getiriyi getirdi GBC, nerede ayrıştılar cidden merak ediyorum. Uzun süre altın ve gümüş yatırımı yapıyordu, altının dolar bazında aynı yerde kaldığını düşünürsek, doların dışında da güzel bir yatırım var demek ki?
    Altın fonuna kıyasla daha çok prim yapmış olması, GBC deki portföyün diğer yarısını oluşturan gümüş ETF lerindeki artıştan kaynaklanıyor, değişen bir durum yok, gümüş ve altına dayalı bütün portföyü...

IPB kırdın kalbimi, -0,90 nedir yaaa...

3.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    1 hafta iyi getirmesi GBC'nin 1 yıldan fazladır milleti süründürmesini affettiremez bence.
    doğru mesela ben aylardır zarardayım, maliyet 0,05, tabi gidip en yüksek zamanda almışım, maliyete az kaldı ama buradan yine düşüşe geçerse beklemeye devam mecburen, zararı kurtarırsam da satar bir daha bulaşmam.

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    denemek icin talep ettim yarin sabaha gelecek..

Ben de mjb ye giriş yaptım hocam

Yapay zeka ile yabancı yatırım fonları ve 0 stopaj ile bana mantıklı geldi

5. syn myfinans
    +1 valörlü zdd yi dün sattım.para bugün hesaba yattı.
    ama işlem dünün fiyatı ile hesaplanarak hesabıma yattı.
    işlem doğru mudur?

6.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    syn myfinans
    +1 valörlü zdd yi dün sattım.para bugün hesaba yattı.
    ama işlem dünün fiyatı ile hesaplanarak hesabıma yattı.
    işlem doğru mudur?
    sn byccx
    13.30 öncesi emir vermişseniz bugün sabah tefasta gördüğünüz fiyattan satılmış olmalı.Öyleyse doğrudur.

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    denemek icin talep ettim yarin sabaha gelecek..
    Iş bankasının da robofonlari (atak,dengeli) var ama getirileri tatminkar değil diye biliyorum.portfoylerinde neler var bilmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    sn byccx
    13.30 öncesi emir vermişseniz bugün sabah tefasta gördüğünüz fiyattan satılmış olmalı.Öyleyse doğrudur.
    emri ayın 19. unda 13.30 dan önce emir verdim.
    ayın 19'nun fiyatı ile hesaplanarak yatmış. emri verdiğim gün, yani dünün fiyatı ile hesaplamışlar.

Sayfa 599/1002 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •