Sayfa 716/1002 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Kişisel takip ettiğim fonlar için düzenlediğim bir dosya var. Ortak fonlarınız var ise oradan bakabilirsiniz. Her ayın 8'inde Portföy dağılımları açıklanınca güncelliyorum. İlgili formülasyonları kopyalayıp eklemek istediğiniz fonları da ekleyerek kendi takip dosyanızı da oluşturabilirsiniz.
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Çok teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    IJA nın, bist düşüşlerine nasıl tepki vereceğini görmedik henüz. Buralardan biste düzeltme gelirse IJA da düşebilir. IJA aktif yönetiliyorsa Viop pozisyonu ile durumu dengeleme şansı var.
    neden görmedik? ben onu görmeden alırmıyım hocam?: ) benim için bistin %9 düştüğü eylülde +1,4 yapması yeterli kanıt. rpd gibi en azından aylık faizini ödeyerek müşterisini ferah tutmayı biliyor. yıllar süren bir kanıt beklersen seni hayal kırıklığına uğratmayacak fon zor bulunur. fon kendini kanıtlamışsa alımını yapacaksın koyacaksın stopunu gittiği yere kadar gitsin.

3. Ben ija daki robota guveniyorum.gram altini gecsin yeter.

4. haha IPB ne yapmış öyle ya? 6 aydan fazladır elimde getirisi %4 :D
    yav mevduatta tutsaymışım 2 katından fazla getirisi olacakmış. Yemişim fonunu monunu, verdim satış emrini hepsine. Alırım kriptoya paşalar gibi al satımı yaparım. Kaybedersek de bizim hatamız olur. =) Bu ne saçma bir mevzuymuş ya bir daha mı töbe.=)

5.  Alıntı Originally Posted by heyula Yazıyı Oku
    haha IPB ne yapmış öyle ya? 6 aydan fazladır elimde getirisi %4 :D
    yav mevduatta tutsaymışım 2 katından fazla getirisi olacakmış. Yemişim fonunu monunu, verdim satış emrini hepsine. Alırım kriptoya paşalar gibi al satımı yaparım. Kaybedersek de bizim hatamız olur. =) Bu ne saçma bir mevzuymuş ya bir daha mı töbe.=)
    Bugun IPB'den show bekliyoruz.Ralliye katılamadık bari kötü piyasada kazanç sağlasın

Saygılar.

6. Merkez kur %1,87 artış.

IPB keske eski gunlerine donebilse . Agresif bir fondu bir gunde +7 yukselis bir gunde -4 dusus yapardi. Piyasada boyle bir fonun eksikligi var diye dusunuyorum. Fakat o eski gunlerin fon yoneticileri ve calisanlari acisindan ciddi emek gerektirdigini ve yorucu oldugunu dusunuyorum.

dostlar usd fena son dakikalarda altın vuruş mu yapıyor nedir.....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8. IPB artık yeter deyip bugün de artışa oynamışsa seyreyleyin şenliği.

Sayfa 716/1002 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •