Sayfa 794/1002 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    hata kaydı açtırmasanız nasıl arada kaynar ya bu kabul edilebilir bi şey değil. bunu birilerinin kontrol etmesi lazım. sizin hata kaydı açtırmanıza gerek olmaması lazım
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    aktif yönetilen ya da aktif yönetildiğine inandığımız ya da aktif yönetildiğine inanmak istediğimiz , ija , tga , ıpb , rpd gibi fonlar varken hisse yoğun fonları biriktirmenin marjinal faydası , götürüsünden çok olabilir mi acaba diye düşünmeden edemiyor insan. çünkü hisse yoğun fonları biriktirirken , piyasaya satış geldiğinde genel olarak hisse yoğun fonlar da değer kaybına uğruyor... Tamam daha düşük fiyattan daha çok adet eline geçiyor da ilk biriktirdiğin malın fiyatı yukarda kalıyor , bağladığın paranın zaman değeri de var.... O halde hisse yöğün fönları düzeltme geldiğinde gıdım gıdım biriktirmeye başlamak daha rasyonel bir tercih olabilir gibi gözüküyor mudur yani.... halbuki ija tga ıpb rpd daha esnek daha rahat hareket ediyor o halde ne bekleriz , eğer kötü trade yapmazlarsa genelde hisse yöğünlar değer kaybederken bu 4 fönün ya değer kazanmasını ya da daha az değer kaybetmesini bekleriz... neticede yaşayıp göreceğiz... 3 sene sonra haydo dayı güzel marmara ne getirmiş , tajirler tcd tkf ne getirmiş nnf ne getirmiş bu dört fon ne getirmiş... yaşayıp göreceğiz... fakat akıl bana esnek ol diyor...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Satis verseniz ne olacakti , nasil 4 gundur guncellemiyor ?
    satış güncel fiyattan oluyor. sonuçta fon takasa giriyor

4.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Bir sorum olacak . Cevaplarsanız sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim .

Geçen hafta Vakıfbank Mobil Uygulama üzerinden TEFAS / İş Portföy Sağlık Şirketleri Karma Fon yatırım fonu aldım . Bugün itibariyle % 2,18 oranında yükselmiş . Bugünkü fiyatı 1,8159 TL
    olmasına rağmen hesabıma kâr olarak yansımamış . Vakıfbank Mobil Uygulama üzerinden baktığımda ise fiyat fon fiyatı 1,77 TL . Bunun sebebi nedir ?
    bir iki gün içinde düzelir.

5. Soyle sistem hatayi yapiyor.bazi durumlari manuel giriliyor.
    Gecen sene sattigim fondan stopaj olmamasina ragmen sistem kesmis
    Yine ben hesabi takip ediyorum.aradim soyledim.tamam duzeltcex dediler ve benim hesaba yanlisligin duzeltilip aktarilmasi 1 ay surdu.
    He bu her bankada olmazdir ama fiba da bu isler cok oluyor .
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    yani nasıl arada kaynar anlayamıyorum... olmaması lazım... şimdi bende MJB var . MJB yabancı ibaresi geçmeyen fon sepeti fonu olduğu için osbir aralığa kadar alınanlar satılırsa sitopaj yok ... Sattım diyelim , yanlışlıkla stopaj kesildi ve ben bunu fark etmemiş olayım ... geri iadesi hiç mi yapılmayacak ? bu hataları kontrol eden bir müessese yok mu ?
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Soyle sistem hatayi yapiyor.bazi durumlari manuel giriliyor.
    Gecen sene sattigim fondan stopaj olmamasina ragmen sistem kesmis
    Yine ben hesabi takip ediyorum.aradim soyledim.tamam duzeltcex dediler ve benim hesaba yanlisligin duzeltilip aktarilmasi 1 ay surdu.
    He bu her bankada olmazdir ama fiba da bu isler cok oluyor .

bunların iç denetim sistemleri falan yok mu ? spk ya bddk ya bildirdiniz mi ?

7. Yarin sabahi bekliycem artik duzelmezse
    Sanki fibadan degilde is banktan kaynaklaniyor.bi arkadastada olmus
    Oda vakifla calisiyor
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bunların iç denetim sistemleri falan yok mu ? spk ya bddk ya bildirdiniz mi ?

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Yarin sabahi bekliycem artik duzelmezse
    Sanki fibadan degilde is banktan kaynaklaniyor.bi arkadastada olmus
    Oda vakifla calisiyor

Abim sikinti yok
    Bugun abd tam yarin yarim gun tatil
    Ondan guncellenmez
    Yarin oglenden sonra yansir

Sayfa 794/1002 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz