Sayfa 833/1002 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

mevduat karsiligi 33-34 az midir

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yarın perşembe pazarından genç eşek almak için yfv fonların tümünü satış verdim. Ne ondurdu ne süründürdü, bir tat alamadım. Hiç değilse eşekle dolaşırım. Yatırım tavsiyesi değildir.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

cookie temizligi yapip deneyin bir kez daha
    pop up vb engeller varmi yada arka planda calisan eklentileri o an calistirmayin bakalim

Şu mkk denen siteyle bir türlü problemi çözemedim. Siteye giriyorum. Karşılama sayfası açılıyor. Varlıkları gösteriyor. 4-5 saniyede beni dışarı atıyor. Cepten aynı, diz üstünden aynı ve masa üstü bilgisayardan aynı olay.

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    mevduat karsiligi 33-34 az midir
    az olmayabilir, ancak beni kesmiyor. Ben aylık net % 5 alamadığım hiç bir şeyi elimde tutmam.

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    cookie temizligi yapip deneyin bir kez daha
    pop up vb engeller varmi yada arka planda calisan eklentileri o an calistirmayin bakalim
    Hepsini yaptım. Zaten diz üstü bilgisayar sadece finansta kullanılıyor. Tertemiz orjinal proğramlarla çalışılıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    senin gibi 10 yıldır dipten alıp tepeden satan bir insider olmadığımız için kafamız iyi olsa gerek gördük müdahalenin etkisini 10 dakika sonra geçti saman alevi gibi. şahsım her dakika çıkıp faiz aşağıya dedikçe ve indirimler geldiği müddetçe ki gelecek dolarda yön daima yukarı. diyelim ki faizi sabit bıraktı? aynı hafta kovulur pazartesi dolar yine %10 yukarda açar. marttaki merkez bankası suikastında da böyle oldu .
    ya haklısın 6.80 lerde 3 ay boyunca baskılamada ne kadar başarılı olabildikleri malum, da adamın elinde şu an ne silah var bilmiyoruz ki...bae'den yüklü döviz falan buldularsa kısa vadecilere sağlam dayak atabilirler. garibanı ky'yı ezmekte, denk getirdiklerini çarpmakta baya mahir bir ekip. yarın görücez, 14'ü delip geçerse öngörü için şimdiden tebrikler.
    Son düzenleme : friendly_1980; 01-12-2021 saat: 23:29.

yerliye dovız sattıracak kadar bu operasyon. sürer , satış larda yavaş yavaş başladı , dovız konusunda hareket dis piyasalarda takip edilmeli artık , faiz indiririz muhabbetti çoktan satın alindi

dostum ben mkk ya giriyorum ama zaten bisi de degismiyor
    suanda kontrol ettim hic biri guncel degerini veremedi
    sabahi beklicez gene...

Hepsini yaptım. Zaten diz üstü bilgisayar sadece finansta kullanılıyor. Tertemiz orjinal proğramlarla çalışılıyor.

8. İsitifa haberi ile dolar 13,30 geçti. Piyasaya saldiklari 1milyar dolar çöpe gitti gibi

Sayfa 833/1002 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •