Sayfa 834/1002 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Merhaba arkadaslae bir sorum olucak. Ben de mevcut olan fon yani ija asiri vadeli islemler kullaniliyor. Acaba bu fonda borsa kapaninca ornegin viop aksam seasinda alim satim oluyor mu?

2. Şu saat oldu ( 10:18 ) halen fiba fx ve aktif fx de döviz makası 18 -20 kuruş ( 1865 - 2150 birim ) . Mesaj atmaktan yoruldum.
    Artık saat başı ekran görüntülerini alarak , kendilerine emanet edilen dövize - sermaye kontrolü - uyguladıkları gerekçesiyle zarar tazmin davası açacağım. Aynı saatlerde piyasa ve merkez kurları ile bankanın kurlarını kaydederek resmen paranın nasıl kaybettiğini ispatlamak kolay. herkes bu konudaki rahatsızlığını bankaların iletişim ve mobil hatlarından bildirirse baskı olacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Şu saat oldu ( 10:18 ) halen fiba fx ve aktif fx de döviz makası 18 -20 kuruş ( 1865 - 2150 birim ) . Mesaj atmaktan yoruldum.
    Artık saat başı ekran görüntülerini alarak , kendilerine emanet edilen dövize - sermaye kontrolü - uyguladıkları gerekçesiyle zarar tazmin davası açacağım. Aynı saatlerde piyasa ve merkez kurları ile bankanın kurlarını kaydederek resmen paranın nasıl kaybettiğini ispatlamak kolay. herkes bu konudaki rahatsızlığını bankaların iletişim ve mobil hatlarından bildirirse baskı olacaktır.
    Gayet dogal kucuk yatirimciya gun ici internet bankaciligindan islem yaptirip trade ederek para kazandirirlar mi ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dun mb mudahalede dusen kur için 3 alımdan 1 adedi ni ucurmuş burgan,anlık makbuzu alamadıgımdan bir sey yapamadım

Dua edinde dolar enaz 13.60 lara gelsin
    Yoksa yarin elinde yabanci fon olanlar eksi yazabilir.
    Suan icin dolarin etkisi
    0.37
    Tabiki 15.30 a kadar dusedebilir artadabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Merkez Kur : pozitif
    Abd vadelileri: pozitif
    Avrupa endeksler : pozitif
    Bist : poztif ( bankacilik - sinai ) xtkjs bunlara oranla zayif kaldi

Gun icinde Dolar ve gram altin alim firsati verdi yakalayabilene

Sanirim merkez bankasi veya diger karar alicilar kurun 14 TL ustune gecilmemesi gibi bir tutuma girdi veya belki de tamamen atmasyon bir kuram

Kura mudahale oldu ve aciklandi baya suredir ilk mudahale resmi olarak

Piyasa merkezin elini gordu 14 TL psikolojik seviyesi
    teknik olarak artik bir sey ifade etmese de 13.76 gunluk kapanis o kapiyi aralar gibi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anladığım kadarı ile, kurun bir yerlerde denge bulacağı yönünde. Fakat o fiyat seviyesi nedir? Bilen yok. Bu arada da enflasyon da gideceği yere kadar gidecek. Arz ve talep dengesi oluşacak. Piyasalar bir yerlerde dengeye oturacak. Aklıma gelen bunlar

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ija ile rpd dünkü karmakarışık piyasada iyi iş çıkardı..hadi bakalım böyle devam.
    Bir tarafta çeşme gürül gürül akarken, diğer tarafta başka bir çeşmenin iplik gibi incecik akması gibi bir şey bu. Bu ortam için tabi.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kurdaki her geri çekiliş millette alım iştahını artırıyor.
    Finans sen zamanında alıp doymuş gibi bir halin var. Bol kazançlar. Şu yabancı fonların fiyatlarının saat 16.00 da açıklanması olayını anlamadım. örnek bugün nast** saat 16.30 - 23.00 arası açık. Bunun değerlemesi yarın sabah yapılması gerekmez mi? Şöyle bir detaylı açıklarsan tam bilgimiz olur.

Sayfa 834/1002 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •