Sayfa 726/1002 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

hareket etmedim ben ,gercekten cok %50 -%50 ihtimaller

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Yarın eğer faiz düşecekse özellikle yabancı fon almak için iyi bir gündü. Riski göze alarak alım verdim. Tek korkum piyasaları ters köşe yapıp faiz arttırmak olur ki onu düşünmek bile istemem.
    Yıl sonu için faiz 12, dolar 15 denmeye başlandı,
    umarım öyle birşey olmaz,
    elimizdelki dolar bazlı şeyler değer kazansa ne yazar,
    gelirimiz dolarla değil, gelirler mum gibi eriyor asıl sııntı o.

3. Bu arada yabancı fonların başarısı için şöyle kabataslak bir ölçütüm var.
    O fonun her dönemki getirisinden IPV yada TDG'nin getirisini düşüyorum, genel olarak üzerinde kalıyorsa başarılı görüyorum, yoksa dolar alırım daha iyi.

4.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    ilk gönderiniz ve yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile daha yolun çok başındasınız...önerim şuradaki videolar yada başka videolar seyrederek biraz çalışmanız gerekliliği.....saygılarımla...

https://www.youtube.com/channel/UCY7...RN-5BXEC_GxkbA

https://www.youtube.com/channel/UCyG...Zqi3N8du4fqAMg

https://www.youtube.com/channel/UCKS...TLdxHexCQnwp5Q
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yıl sonu için faiz 12, dolar 15 denmeye başlandı,
    umarım öyle birşey olmaz,
    elimizdelki dolar bazlı şeyler değer kazansa ne yazar,
    gelirimiz dolarla değil, gelirler mum gibi eriyor asıl sııntı o.
    Market sektöründe çalışıyorum. Fiyatlar çok artmaya başladı. İnsanlar indirim ürünlerini yakından takip ediyorlar ve hızlı tükeniyor. Gidişat iyi değil. Sürdürülemez..

2 gündür ppz almaya çalışıyorum, dün emir iptal oldu bugün de bu saat oldu halen emir bekliyor durumunda. normalde 14:30 de geçerdi hesaba
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. İlk açıklama "faizi savunan arkadaşlarımla beraber olmam, olamam" sonrasında dolar/tl %2,5 civarında artış gösterdi ve yarın faiz artışına piyasalar kesin gözüyle baktı. Sonrasında "bırakın da merkez bankası bağımsız karar alsın" açıklaması sonrasında, pas geçme olasılığı arttı yorumları ile kur biraz gevşeyerek günlük yükselişi %1-%1,5 civarına geldi. Gerçekten şaka gibi ülkeyiz, bu kadar ciddi bir konuda öngörülemez olmak dünyada rastlanması zor bir durum. %0 olasılık verilen faiz artırımı yarın gerçekleşse kimse şaşırmayacak. Ancak hangisi gerçekleşirse gerçekleşsin, artık hiçbirinin öneminin kalmadığı, güvenin yitirildiği bir noktadayız, bu tabii ki sürdürülemez bir durum. Risk alıp bir miktar hisse fon aldım, IJA nın saatine yetişemediğimden.

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    2 gündür ppz almaya çalışıyorum, dün emir iptal oldu bugün de bu saat oldu halen emir bekliyor durumunda. normalde 14:30 de geçerdi hesaba
    Aracı kurumunuzdam kaynaklanıyor olabilir mi? Öyle bulunmayacak alınmayacak bir fon da değil. Bazen emir iletilmiyor ve sistem hatası diyorlar. Öyle bir durum da olabilir. Başımıza geçen hafta geldi

Sayfa 726/1002 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •