Sayfa 661/1002 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. TCD-TKF EYLUL-EKIM HISSE ORANLARI

Via Twitter Fontakip

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    AES de cok iyi firsat vardi. Saniyorum ki hicbirimiz sabirli olup degerlendiremedik. Sahsen ben portfoyun %50 si ile dustukce aldim fakat sabirli olup bekleyemedim. Bu saatten sonra cokta gidecek bir yukari marji yok diye dusunuyorum. 95 - 100 dolar tahminleri geliyor uluslararasi kurumlardan fakat ne olacak bilinmez tabi.

29-04-2020 tarihinde en dipten Aes satin alan bir yatirimci %300 e yakin kazanc saglamis , ayni tarihten bugune aes kistasi ise %433 yukselmis.

Uzun vadede firsati yakalayip sabirli olanlara tebrikler.

TGR ve GZY ekleyebilirsiniz.
    Teşekkürler, ekledim. https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

3. NNF tahmini getirisi %1,04
    Uzun bir aradan sonra endeksi yenmeyi başardı.Tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    haydo dayı biraz acele etmeseydi hisse seçiminde sene başında ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Petrol fiyatlarinin teknik analizini yapmak yada yapan biri ile incelemek gerekir..
    Teknikten ziyade temele bakmak lazım. Arz sıkıntısı devam ediyor. OPEC ülkeleri borç içinde, niye düşürsünler ki fiyatı?
    Ayrıca Yeşil Enerjiye geçilmesi için petrol fiyatı yüksek olmalı ki yeşil enerjiye geçmek ekonomik olarak mantıklı olsun. Petrol 50 dolar olsa kim rüzgar gülü diker? Bu nedenle yeşil enerjiye ilk geçiş yapacak U.S.A ve A.B 'nin işine gelecektir petrol fiyatının yüksek olması.

6. Turizm hisseleri ucuyor.

TGR su an %4.50 artis gozukuyor.

IPB ise %2.25 artis bakalim yarin ne gelecek. Hisse secimleri cok iyi aslinda ama ah su turev yok mu.

https://tr.euronews.com/2021/11/05/p...hap-gelistirdi

Covid-19'a karşı ilk aşıyı Alman BioNTech firması ile birlikte geliştiren Amerikan ilaç ve biyoyteknoloji firması Pfizer deneysel bir Covid-19 antiviral hap geliştirdiğini açıkladı.

Şirket, Paxlovid adıyla piyasaya sürülmesi beklenen hapın kullanıldığı karma tedavi yönteminin yetişkinlerde Covid-19 nedeniyle hastaneye yatış ve ölüm oranını yüzde 90 azalttığını bildirdi.

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Turizm hisseleri ucuyor.

TGR su an %4.50 artis gozukuyor.

IPB ise %2.25 artis bakalim yarin ne gelecek. Hisse secimleri cok iyi aslinda ama ah su turev yok mu.

https://tr.euronews.com/2021/11/05/p...hap-gelistirdi

Covid-19'a karşı ilk aşıyı Alman BioNTech firması ile birlikte geliştiren Amerikan ilaç ve biyoyteknoloji firması Pfizer deneysel bir Covid-19 antiviral hap geliştirdiğini açıkladı.

Şirket, Paxlovid adıyla piyasaya sürülmesi beklenen hapın kullanıldığı karma tedavi yönteminin yetişkinlerde Covid-19 nedeniyle hastaneye yatış ve ölüm oranını yüzde 90 azalttığını bildirdi.
    geçen sene de sık sık aşı bulunmuştu.
    sanırım borsaya yeni para girmeyince bu tür dolaplar artıyor.
    evvelsi gün Cumhurbaşkanının sağlığı
    dün s400 ler incirliğe götürüldü, Maliye bakanı ile ilgili dedikodular çıkarılması
    bugün c19 hapı,
    şu günler borsada iyi manipulasyon var
    gördük ki yabancının falan geldiği yok.
    not: c19 hapı haberi üstelik taze değil bir kaç gün öncesinin
    Son düzenleme : Byccx; 05-11-2021 saat: 19:51.

8.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık, çok faydalı bir tablo olmuş.

Sayfa 661/1002 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •