Sayfa 95/1002 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. ziraat yatırımda azimut portföyün bir çok fonu listede varken GBC listede yok...kiminle konuşmak gerekiyor?ziraat yatırımla mı,azimutla mı?

2. IOG
    GUM
    YZG

Bu üçünden karma yapılabilir.

Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    gümüş fonlarından hangisini almak mantıklı?

3.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    ziraat yatırımda azimut portföyün bir çok fonu listede varken GBC listede yok...kiminle konuşmak gerekiyor?ziraat yatırımla mı,azimutla mı?
    Ziraat ten gbc alınabiliyor

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Hesap işletim ücreti ile ilgili verilen karar eski maddeye dayanıyor, ilgili madde iptal edilmişti kısaca yeni bir düzenleme olmazsa şuan ki uygulama devam edecek panik yapmayın.
    Bu arkadaşın dediği doğru.
    Bankacı aynı şeyi söyledi.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5. ziraat yatırımdaki nakit para nemalandırılıyor mu yoksa PPF mi almak lazım?
    Aracı kurumlar nakiti genelde öylece bırakıyor galiba.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    ziraat yatırımda azimut portföyün bir çok fonu listede varken GBC listede yok...kiminle konuşmak gerekiyor?ziraat yatırımla mı,azimutla mı?
    Bende geçen hafta aynı sorunu YF ile yaşadım. Tüm Azimut fonları listedeyken GBC yoktu. Maille sorunu anlattım 2 gün sonra düzeldi. Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Ziraat ten gbc alınabiliyor
    ziraat bankası ile ziraat yatırım farklı....ben ziraat yatırımda göremedim...tekrar bakarım...yoksa mail atacağım...

8.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    gümüş fonlarından hangisini almak mantıklı?
    GUM ve YZG %10 stopaj avantajı var...vermiyorsunuz....31 mayısa kadar....İOG ye göre...

tek karşılaştırma ölçütü ''geçmiş getiriler''.....buna göre GUM daha iyi yönetiliyor (?) denebilir...

GUM ve YZG de birlikte alınabilir...

İOG zaten serbest fon.....nitelikli yatırımcı olmak gerekir...%10 stopaj avantajı yok....

Sayfa 95/1002 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •