Sayfa 395/1002 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Google
    blcy -14,65
    arena -67,99 gösteriyor.
    Verileri bundan çeken tablolarda hatalı sonuç veriyor.
    TTE tabloda -2,52 ama gerçekte +0,95
    MPS falanda tablolarda hatalı sonuç veriyor.
    Google'ın kafası niye karıştı acaba?
    Bölünme , bedelsiz falan gibi birşeyler oldu galiba o hisselerde.
    Gerçek verilerde,
    arena 0
    blcy +2,40'mış.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Turkishbulls Xbank, turizm, xtumy, xu100 v Katılım endekslerine al tavsiyesi vermiş. Xu030’da da hamile boğa oluşmuş. Allah tamamına erdirsin
    Bu endeksleri nasıl görüyorsunuz üye mi oldunuz? ben sadece bist100 u görebilmekteyim. Kendileri en dibten aldırıp en tepeden sattiramasa da genel bir trend yakalatiyorlar ben başarılı buluyorum. Bahsettiğiniz endeksler sat sinyali verince de rica etsem burada paylaşabilir misiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Bu endeksleri nasıl görüyorsunuz üye mi oldunuz? ben sadece bist100 u görebilmekteyim. Kendileri en dibten aldırıp en tepeden sattiramasa da genel bir trend yakalatiyorlar ben başarılı buluyorum. Bahsettiğiniz endeksler sat sinyali verince de rica etsem burada paylaşabilir misiniz?
    Sag tarafdaki sembolu gir alanina yazarsaniz cikacaktir veya yukarida endeks yazan yerde toplu endekslerin sinyalleri listeleniyor ancak uye olmadan sadece gun sonu sinyali gorursunuz seans ici sinyaller icin uye olmak gerekiyor gerekli mi uye olmak bence degil orta uzun vadeci icin gun sonu sinyal de yeterli

*surekli dogru sinyal vermiyor bunu da goz onunde bulundurun sadece teknik yetmez temel de cok onemli gelen haber akisi vs bir anda bir onceki gunun teknik sinyalini gecersiz kilabilir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. RE-PIE nin değisken fonu tefas'da işlem gordugu yaziyor.Is bankasi'nda goremedim.Sizde gorunuyor mu acaba?
    Saygilar.

Duzeltme: sistem güncellenmiş.Görünüyor.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : onurbey; 05-07-2021 saat: 09:57.

ENAG Haziran ayı enflasyon verisini yayınladı,Haziran ayında enflasyon %3.28'lik bir artış kaydetti

https://enagrup.org/bulten/2021Haziran.pdf?v1

Temmuzda enflasyon daha da yukarı olacaktır. Emlak piyasası biraz durgun olsa da fiyatlamalar ciddi artış eğiliminde. Gördüğüm kadarıyla enflasyonu fiyatlayamayan ve en ucuz kalan yatırım aracı borsa gibi görünüyor.
    Onun yükselmemesinin nedenini de hepimiz biliyoruz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Osl 4 gündür çok düşük çıkıyor türevi kaldırmışlar.

7.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    aşağıdan siteye girdiğiniz zaman endeks linkine tıkladığınızda bistteki tüm endekslerin sinyalleriyle gösterildiği sayfaya ulaşırsınız. ilgilendiğiniz endekse tıkladığınızda ise açılan yeni sayfada o endeks için ne zaman al veya sat verilmiş ve o günden bu yana ne kadar değer kazanmışl veya kaybetmiş, bu bilgileri bulursunuz. fx bağlantısına tıkladığınızda ise pariteler altın gümüş btc vs. bir çok enstroman hakkında aynı bilgileri görürsünüz. bol kazançlar dileğiyle

https://www.turkishbulls.com/Default.aspx?lang=tr

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ENAG Haziran ayı enflasyon verisini yayınladı,Haziran ayında enflasyon %3.28'lik bir artış kaydetti

https://enagrup.org/bulten/2021Haziran.pdf?v1

Temmuzda enflasyon daha da yukarı olacaktır. Emlak piyasası biraz durgun olsa da fiyatlamalar ciddi artış eğiliminde. Gördüğüm kadarıyla enflasyonu fiyatlayamayan ve en ucuz kalan yatırım aracı borsa gibi görünüyor.
    Onun yükselmemesinin nedenini de hepimiz biliyoruz.
    o nedeni bilenlerden birisi bakın neler yazmış .
    AKP'nin sosyal medyada önde gelen savunucularından olan Tuğrul Selmanoğlu, son dönemde peş peşe gelen zamların ardından tepkiler artınca konuyla ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.
    Selmanoğlu, zamlarla ilgili olarak Twitter hesabından da çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Selmanoğlu, "Elektrik ve doğalgaz ve LPG'ye zam yapan abiler... Suyu ve ekmeği unutmayın. Onlara da zam yapın... Hatta havayı da ücrete bağlayın, bakarsınız hala 2023'de bize oy vermeyi düşünen seçmen kalmıştır, onları da itelim CHP'nin kucağına." dedi.

Sayfa 395/1002 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •