Sayfa 559/1002 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Nzh tabiki ama alamiyorum para bugun dondu yarin sabah alis girsek gerceklesme 1.10 stopaj uzamazsa stopaja giriyor
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    NZH mı ZDD mi ?
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fiba dan dunku osd satis tutari bu saat itibariyle hesaba gecmemis.
    Emir acik diyor.Bukadar gecikmezdi

3. Arkadaşlar Osmanlı yatırımdan bana böyle bir yazı geldi.sabahtan beridir konuşuldu ama bir hatırlatmada benden olsun

4.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    14.30 da nzh nasil alican +1 valorlu
    Osd leri dun degilde pazartesi satmamiz gerekiyordu takvime bakmadan hareket ettik.dua edelimde stopaj uzasin uzamazss pff almaktan baska sansimiz kalmadi.
    Boyle bi yanlisa nasil dustum sasiiyorum.acemi foncu gibi

rıfkı elde kaldı.
    hesaba para 14.30 dan sonra yatınca, valöre 1 ekim tarihini veriyor

5.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    rıfkı elde kaldı.
    hesaba para 14.30 dan sonra yatınca, valöre 1 ekim tarihini veriyor
    Stopaj gelirse NZH vs yalan olur, ben kararı bekliyorum günlükte tutarım fonun bir esprisi kalmaz

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Fiba dan dunku osd satis tutari bu saat itibariyle hesaba gecmemis.
    Emir acik diyor.Bukadar gecikmezdi

Üstad repo bile yapamayacaksın.
    Burada bariz hak kaybı var.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by mtdrk10 Yazıyı Oku
    Genel olarak buraya yazmıyorum hocam, fonun kötü gitmesiyle alakası yoktu(Kötü gittiği zaman bile "TL değişken" kategorisinde onlarca fon arasında ilk 3 deydi).Uzun vade konusunda size katılmıyorum, saydıgınız fonlar yılbaşından beri getirisi IPB nin getirisine göre geride kalmış.He tabi uzun vadede o fonların daha cok getireceğine bende katılıyorum ama endeks 1200 ile 900 e düştüğünde alım yaparım ne gerek var 1500 endekste gmr almaya...
    tcd uzun vadede iyiyse, nzh kısa vadede iyiyse, ipb de orta vadede iyi diyorsun. çok da yanlış sayılmaz aslında. peki bu açıdan bakarsan neden rpd değil de ipb?

8. geçen aylarda 40k ile fiba da fil satış emrini sabahtan vermiştim. gelen para ile saat 13.30 dan önce PPZ alım emri girdim.
    akşam saat 6 gibi kontrol ettigimde hala ppz hesapta yoktu. MT ile görüştüm ertesi gün hesaba öğleden sonra geçti.
    çokta sıkıntı yapmamıştım.
    ama aradan bir hafta geçti ve total PPZ de son alım emir olan 40k hesapta yok. hemen aradım ve ertesi gün hesaba 40k tekrar yattı.
    Şimdi bu nasıl oluyor?
    benim takasbanktaki fonumu nasıl bozuyorsun?
    Alım emrimi neden gerçekleştirmiyorsun?
    yani bunlar aldığını düşündüğümüz fonları sadece ekranda mı bize gösteriyorlar.
    bunun kontrolü kolay dersin MKK bakarsın denilebilinir AMA banka bunun neden nasıl yapabilir? TABİKİ şikayet ettim ve görüştüm hepsiyle ama nafile boş muhabbet yapıyorlar açıklama yok.

aynı sorun geçen yıl OSL içinde yaşadım. ALIM EMRİ yapıldıktan sonra pay adedi ve TL olarak hesapta azalma yaşadım.

Sayfa 559/1002 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •