Sayfa 87/1002 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dün de sordum ama sanırım gözden kaçırdınız. bütün paranızla mı tcd aldınız?
    Dostum kusura bakma.
    %50 ppf
    %25 Lüks Kadife
    %25 TCD.
    Portföy böyle şua an.
    İlk önce Lüks Kadife'den kurtulacağım.
    Sonra ne yapacağımı bilmiyorum zaten.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yine başladı galiba bu tantana. Uğraş dur. Mkk'de yıllar önce kapatmak için basvurduklarım kapandı dedikleri bile açık görünüyor. Garanti mesela kapatmamış, internet şubeden kapanıyor diyorlar internet şube yok.
    Daha ne yapılabilir bilmiyorum. Kapandı diyor, hayalet gibi peşinde sürekli. Şaka gibi. Kapat işte kapat.
    Hesap isletim ucreti kesmeden once bankalar tarafimiza su tarihten itibaren hesap isletim ucreti alinacaktir gibisinden bir sms veya mail gonderir herhalde degil mi ?

Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Yapıkredi verileri uzun süredir güncellememiş, vakıfbankınkiler daha doğru olabilir.
    Mkk internet sitesinde yapikredinin yazdigi oranlar mevcut.Yapikredi dogru gozukuyor mkk ya gore su an icin. Vakifbank oranlari neye dayanarak yuksekten yazmis henuz bilmiyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Hesap isletim ucreti kesmeden once bankalar tarafimiza su tarihten itibaren hesap isletim ucreti alinacaktir gibisinden bir sms veya mail gonderir herhalde degil mi ?

Mkk internet sitesinde yapikredinin yazdigi oranlar mevcut.Yapikredi dogru gozukuyor mkk ya gore su an icin. Vakifbank oranlari neye dayanarak yuksekten yazmis henuz bilmiyoruz.
    Eğer hukuken bir yükümlülükleri varsa, yaparlar mutlaka. Ama ''iyi niyet''e dayalı olarak ''söyleseler iyi olursa'', yapmazlar. Zaten o dava sonucu da tüketici dernekleri tarafından temyiz edilecekmiş, daha epey süre var tekrar hesap işletim ücreti işine sanırım. Belki de temyizden döner, hiç başlamaz.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. [QUOTE=Market Soul;5280090]Çok sağ ol dostum.
    İnan Tefas'a her gün bakıyorum.
    Geceleri de uykum kaçıyor.[/QUOTE
    Uykun kaçıyorsa cüzi miktarla kripto para işine gir.borsayı aklına bile gelmez.kripto paraya yöneldiğimden beri artık borsa takip etmiyorum.full aksiyon orda bir günde 2x yapabileceğini gibi yarısını da kaybedebilirsin.gözden çıkarabileceğin bir miktarla gir.borsadaki artış ve azalışlar gözüne küçük gelmeye başleyacak ve düşünmeyeceksin.

5.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Dostum kusura bakma.
    %50 ppf
    %25 Lüks Kadife
    %25 TCD.
    Portföy böyle şua an.
    İlk önce Lüks Kadife'den kurtulacağım.
    Sonra ne yapacağımı bilmiyorum zaten.
    Size lüks kadife al diyen arkadaş....

İşi biliyormuş 😉😉😉

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    amerika bugun , ingiltere pazartesi tatil. yabancı fon alımında nasıl bir hesaplama olur ?
    Sadece MB kuru dikkate alınacak
    Ama bazıları hesaplama yapılmaz der izahnamesinde onlar öylece bekler
    Her birinin izahnamesindeki tatiller bölümüne bakmak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Size lüks kadife al diyen arkadaş....

İşi biliyormuş 😉😉😉
    )) Yeşil soğan’ı öğrendim de
    Lüks kadife ne oluyor ?

8.  Alıntı Originally Posted by Scarface87 Yazıyı Oku
    )) Yeşil soğan’ı öğrendim de
    Lüks kadife ne oluyor ?
    Hisse senedi hocam 1,6 mn lotu var toplam muadillerine göre bir miktar daha kat etmesi gereken yolu var gibi duruyor.

30’lardan buralara kadar göstere göstere geldi. Arkadaşa da önerilerin o dönemde yapıldığını varsayıyorum. 27’sinde genel kurulu var belli bir seviyeye kadar yükseliş hala bekliyorum.

Asla ve asla ytd.

Sayfa 87/1002 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •