Sayfa 748/1002 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Ekonomik ve siyasi belirsizliklerin yoğun olduğu şu piyasa koşullarında hangi fonları almamı tavsiye edersiniz ? Nedenleri ile birlikte yazarsanız sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim.
    ija ve rpd. bunlar çoğu zaman yükselişleri yakalayan düşüşlere yakalanmayan fonlar. borsanın yıkıldığı dönemlerde bile aylık bazda +1,5 kapattı ikisi de. (bu arada ytd tabiki. şimdiye kadar böyle olması bundan sonra böyle olacağı anlamına gelmez. her ay %20 gibi bir tutar alarak riski minimize edebilirsin.)

2.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    OPH mkk üzerinde güncellenmiş görünüyor.

Saygılar.
    e-yatırımcı ( mkk ) sitesine şifremle girdiğimde ve e -devlet üzerinden girdiğimde sayfa açılıyor ve 4 sn. sonra kapanıyor. 5-6 kez denedim, her defasında cep telefonuna şifre geliyor giriyorum. Tam bir sekmeye tıklayacağım zaman kapanıyor.

Sizlerde bugün böyle şeyler oldu mu, yoksa benim pc. de virüs felan mı var da sistem kapanıyor .

3.  Alıntı Originally Posted by Captan Yazıyı Oku
    + 0,32 gibi birşey yapar diye düşünüyorum�
    Tesekkurler

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    e-yatırımcı ( mkk ) sitesine şifremle girdiğimde ve e -devlet üzerinden girdiğimde sayfa açılıyor ve 4 sn. sonra kapanıyor. 5-6 kez denedim, her defasında cep telefonuna şifre geliyor giriyorum. Tam bir sekmeye tıklayacağım zaman kapanıyor.

Sizlerde bugün böyle şeyler oldu mu, yoksa benim pc. de virüs felan mı var da sistem kapanıyor .
    Herhangi bir sıkıntı görülmüyor, tarayıcı çerezlerini verilerini temizleyip bir daha deneyin isterseniz.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Herhangi bir sıkıntı görülmüyor, tarayıcı çerezlerini verilerini temizleyip bir daha deneyin isterseniz.
    PC. den öyle olunca, komple geçmişi sildim. Tarayıcıyı temizledim ama değişmedi. Sonra cep telefonumdan kendi interneti üzerinden denedim aynı şekilde açılıyor, tüm varlık diye toplam parayı grafikle gösteriyor ve 4 sn. de sayfa gidiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hayır sürekli ortalamın üstünde,
    Son yükşelişten önce MK 30 civarıydı, son çıkışlarla birlikte MK 90 civarına geldi.
    Bu kadar çok fonu alırken uyguladığınız bir strateji var mı?

7. Bu hafta en çok para girişi/ çıkışı olan fonlar. Daha önce paylaşıldıysa affola:
    Attached Images Attached Images

Excel ile biraz calismaniz gerekir...

Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Mkk den veri aldığımda virgülden sonra 2 rakam alıyor, kalanı yuvarlıyor. Siz nerden alıyorsunuz. Yada farktan mı hesaplıyorsunuz.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 748/1002 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •