Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

belirtigim rakam duruyor, demekki gece bize biraz heyecan katiyor bu ojeli tijenns

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    ojeli tijene geceyarısı mkk dan bakış yapmışsınız. imdi MKK dan ne görükmekte ?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

biten ayin degerlerini sunuyorlar ama icerik az cok ayni
    ornegin ocak 21 deki YAY fonu icerigi rakamlar degisse de genel cati EKIM ayinda bile ayni kalmis, demekk i fon kurucular sistemi kuruyorlar sonra al sata gore fonu yonetiyorlar

Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    KAP'a yapılan portföy dağılım raporları ilgili aya ait portföy dağılımını yansıtması gerekmiyor mu ? Örneğin RPD 8 Kasım'da Ekim ayına ait portföy dağılımını atmış.

aslinda serbest fon disinda tumu secenegi iyi olabilir di
    tum fon lari liste yapip, serbest leri silmek lazim anca excel ile

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    dediğim tarihle ilgili değil

Rica ederim dostum
    sanirim ocak ayinda bu raporu bir arkadasimiz yayinlamisti bende elden gecirdim, takip ettigim bir kac fon da kasim raporlarini icine yerlestirdim, hisse oranlari ile az cok fon yonunu takip etmeye fayda saglayacaktir ama sadece o faydayi veriyor biz gene de gece 24te MKK bakmaya ve sabah ta tefas tan data lari alip excel e yapistirmay devam
    ben gunluk durumu kendi excel imde kontrol ediyorum ....

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim sayın Servetbey. Harika bir çalışma olmuş. Elinize emeğinize sağlık

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    altın ve GBC fonu taşıyanlar gözünüz aydın ons 1.832 eşiğini/direncini aştı....
    Uzun zamandır GBC tasiyan birisi olarak eccük de bizim yüzümüz gülsün. Uzun zamandır zarardaydim maalesef

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Rica ederim dostum
    sanirim ocak ayinda bu raporu bir arkadasimiz yayinlamisti bende elden gecirdim, takip ettigim bir kac fon da kasim raporlarini icine yerlestirdim, hisse oranlari ile az cok fon yonunu takip etmeye fayda saglayacaktir ama sadece o faydayi veriyor biz gene de gece 24te MKK bakmaya ve sabah ta tefas tan data lari alip excel e yapistirmay devam
    ben gunluk durumu kendi excel imde kontrol ediyorum ....
    Tefastaki
    Fon adı--günlük,a ylık üç aylık altı aylık ve yıllık getiri verilerini çeken bi excell tablosu yapılabilir mi?

Elimizdeki fonların getirilerini tefas sayfalarında tek tek gezmeden tek bir tabloda topluca görürdük o zaman .

Bu linke tikladiginiz da
    https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

orta kisimda
    kopyala yazdir excel csv pdf tuslarini goruyor olmalisiniz
    ben pdf kisminda tikladim 46sf pdf dosyada hepsini gordum.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tefastaki
    Fon adı--günlük,a ylık üç aylık altı aylık ve yıllık getiri verilerini çeken bi excell tablosu yapılabilir mi?

Elimizdeki fonların getirilerini tefas sayfalarında tek tek gezmeden tek bir tabloda topluca görürdük o zaman .

8. Nasd** bugün çok sert düşüyor. Acaba diğer piyasalara yarın yansıması nasıl olur ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •