Sayfa 717/1002 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Faizler bugün de artışta borçlanma araçları tutanlar dünkü felaketen ders almışlarmıdır acaba, yoksa yarındamı felaket olacak bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    IPB artık yeter deyip bugün de artışa oynamışsa seyreyleyin şenliği.
    Bu ay yayınladıkları portföy dağılımına göre %-1.4
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    Tabii ay başından bu yana veya gün içerisinde alım satım yapmadılarsa...

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    konu basligi yatirim fonlari...
    Servetbey, verdiğiniz yanıt, benim şaşırdığım tuhaf durumdan daha da tuhaf olmuş... buranın başlığının yatırım fonları olduğunu elbette biliyoruz... ancat burada gayrımenkülden, dolardan, hisselerden, her şeyden konuşuluyor... yanıtınızı okuyan biri, burada sadece ve sadece fonların konuşulduğunu zanneder... üstelik, GARAN hisssesi, HSYF'lerin hemen hemen hepsinde olan bir hisse... bütün ekonomi kanallarının gün boyu sadece bu konuyu konuştuğunu düşünürsek, benim bunu yadırgamam gaye normal, sizin bu yanıtınız bence tuhaf... ben uzay istasyonundaki astronotların sağlık durumu burada neden konuşulmuyor diye sormamıştım... sorduğum ekonomi çevrelerinin, borsanın, fonların, BES'in, hemen hemen herşeyin tamamını ilgilendiren bir konuydu...

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bugun IPB'den show bekliyoruz.Ralliye katılamadık bari kötü piyasada kazanç sağlasın

Saygılar.
    bugün de longa geçip terste kalıyolarmış:D

5. Bugün yerli fonlar hem BIST'ten hem de TL'den dolayı iki kez kaybetti yine. Ekonomistlerin dediği gibi aşırı düşük hisse fiyatları nedeniyle yerli şirketler Garanti'de olduğu gibi üç paraya yabancı şirketlere satılacak sanırım. Yerli ve milli olacağız derken yerli ve milli olan herşey de elimizden gidecek sanırım.

6. Garanti BBVA, kaynakların Bloomberg’e verdiği bilgiye göre, artan politika belirsizliği nedeniyle Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın para politikasına yönelik tahminlerine ara verdi.

https://www.bloomberght.com/garanti-...-verdi-2292183

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    neden görmedik? ben onu görmeden alırmıyım hocam?: ) benim için bistin %9 düştüğü eylülde +1,4 yapması yeterli kanıt. rpd gibi en azından aylık faizini ödeyerek müşterisini ferah tutmayı biliyor. yıllar süren bir kanıt beklersen seni hayal kırıklığına uğratmayacak fon zor bulunur. fon kendini kanıtlamışsa alımını yapacaksın koyacaksın stopunu gittiği yere kadar gitsin.
    Yıllar süren kanıt beklemiyorum, eylüldeki bu performansını bilmiyordum, bakalım yarın ne getirecek? Aylık da üzmesin yeter. Alımlarınızı paylaşın, ben kaçırmış olabilirim tabii paylaştıysanız. Rpd kötü değil elbet, ama bu son ay memnun kalmadım.

8.  Alıntı Originally Posted by heyula Yazıyı Oku
    haha IPB ne yapmış öyle ya? 6 aydan fazladır elimde getirisi %4 :D
    yav mevduatta tutsaymışım 2 katından fazla getirisi olacakmış. Yemişim fonunu monunu, verdim satış emrini hepsine. Alırım kriptoya paşalar gibi al satımı yaparım. Kaybedersek de bizim hatamız olur. =) Bu ne saçma bir mevzuymuş ya bir daha mı töbe.=)
    Kesinlikle katılıyorum, tam sinir bozucu bir fon.

Sayfa 717/1002 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •