Sayfa 655/1002 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    dört yapraklı yonca babavanga portföyün tag heuer agresif delişmenine baktınız mı ?
    hamza sütbıyık mısın sen?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    hamza sütbıyık mısın sen?
    Evet, bana da öyle geliyor. Yazım tarzları ve fonları adlandırma biçimleri çok benziyor.

Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Evet, bana da öyle geliyor. Yazım tarzları ve fonları adlandırma biçimleri çok benziyor.
    kayıptı uzun zamandır. demek ki yeni isimle dönmüş.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Hamza Sutbiyik dediginiz muhterem asil biridir...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by mertyc79 Yazıyı Oku
    Aylık bazda EIB, PPZ den daha iyi getiriyor gibi görüyorum. Siz be düşünüyorsunuz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    eıb nin %10 stopajı var. ama eskiden beri kuzu dediğimiz çok başarılı fondur. genelde hisse oranını en fazla %10 civarına çıkartır ve düşüş beklediği zamanda minimize eder. Şuan yalnız borsadaki ralliyi hisse oranını arttıramadan ıskaladı gibi görünüyor.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    ppf ile ya başka bir ppf veya kısa vadeli tahvil fönü kıyaslanır. ppf yerine şu değişken fonu alsam derseniz başka bir külvara geçiyorsunuz demektir. yatırım ya da spekülasyon yaparken ilk önce ben hangi vadeyi göze alıyorumu kafada netleştirmek lazım.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    azimli rüştü asyalı fön sepeti fönü ve tcdd çufçufla ilgili geçen sene yazdıydık... dikkatli olunmalı anlamında... haa şimdi dipten bakınca tabii ki hepsi primli de o iş öyle olmuyor işte... bir yılda ne getirmiş azimli rüştününki ? gerçi fönü rüştü direkt kendisi yönetmiyor neyse....
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8. OPB yi 0,64 olarak tahmin ediyorum bakalim yarın ne gelecek

Sayfa 655/1002 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •