Sayfa 762/1002 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. RPD deki kalan %50 lik payımı da satmıştım, hesaba bugün geçecek. En erken yarın yeni fon alımı emri verebiliyorum. Yarın sabah yabancı fon alış emri girsem yurtdışı tatili nedeniyle perşembe alınmış olmaz sanırım. Gerçi şu ortamda hangi tür fon alınır, kestirmek de zor, mantığın kalmadığı yerdeyiz sanki.

2.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    RPD deki kalan %50 lik payımı da satmıştım, hesaba bugün geçecek. En erken yarın yeni fon alımı emri verebiliyorum. Yarın sabah yabancı fon alış emri girsem yurtdışı tatili nedeniyle perşembe alınmış olmaz sanırım. Gerçi şu ortamda hangi tür fon alınır, kestirmek de zor, mantığın kalmadığı yerdeyiz sanki.
    herkes aynı durumda sanırım ne alacağımızı şaşırdık, ekranı açtım ppf bozdurdum ama ne alacağımı bilemedim her şey bu kadar yükselmişken cesaret edemedim sonra tekrar ppf aldım, gerçi her gün keşke dün alsaydım diyorum orası da ayrı.

3. Amerika persembe tam gun cuma yarim gun tatilmis
    Bende yarin 13.30 oncesi yab.alim girecem cuma oglende hesaba gecmesi gerekiyor.
     Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    RPD deki kalan %50 lik payımı da satmıştım, hesaba bugün geçecek. En erken yarın yeni fon alımı emri verebiliyorum. Yarın sabah yabancı fon alış emri girsem yurtdışı tatili nedeniyle perşembe alınmış olmaz sanırım. Gerçi şu ortamda hangi tür fon alınır, kestirmek de zor, mantığın kalmadığı yerdeyiz sanki.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Biraz kub ve kıs alabilirdin dovizden dolayi bugun kub ve kís aldim
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    herkes aynı durumda sanırım ne alacağımızı şaşırdık, ekranı açtım ppf bozdurdum ama ne alacağımı bilemedim her şey bu kadar yükselmişken cesaret edemedim sonra tekrar ppf aldım, gerçi her gün keşke dün alsaydım diyorum orası da ayrı.

5.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Dolar bugun asiri yuksek merkez kuru niye dussun?

Selamlar, merkez kuru için değil, dolar için kastettim. Merkez kurunun 12,2-12,25 gibi olacağını düşünerek %5,5 alım yaptım, hayırlısı.

6. Merkez bankası kuru 12.15 açıklamış. orada bile manipülasyon dönüyor

7. Saat 1530 da kur 13 tl idi
    12.15 aciklamis ama 5 saatlik ortalama aliyor dogru olabilir
     Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Merkez bankası kuru 12.15 açıklamış. orada bile manipülasyon dönüyor

8.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Merkez bankası kuru 12.15 açıklamış. orada bile manipülasyon dönüyor
    https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...gindeki+kurlar

Burada açıklama var.

Sayfa 762/1002 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz