Sayfa 552/1002 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Sayın tradestop un daha önce yatırım yaptığı pdd fonu ilk ciktiginda ppf karı kadar kazandırıyordu. Şu günlerde osd ye yakın ve sanki daha az riskli bu konuda ne düşünürsünüz

gerçekleşen faizler yukari yönlü, mb kararından bagimsiz

3. Nzh nasıl bir seçim olur?

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Nzh inceledim . O da yeni bir fon ve şimdilik yıllık yüzde 18-20 kazandıracak gibi duruyor. Cok geçmişi olmaması ve kazancin çok yüksek olmaması biraz bu fina karşı çekimser yapıyor beni

5.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Rpd fonunu ziraatten sonra akbankda vermiyor. Bir forumdasimiz Ziraat yatırım hesabı ile alındığını söylemişti. O şekilde de ben beceremedim. Artık bu sevdadan da vazgeçtim
    rpd saat 12.00-13.00 arası satılıyor sadece. ben 2 kez sadece o saatlerde alabildim ziraat cep uygulamasından. zborsayla falan uğraşmadım.

6.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Nzh inceledim . O da yeni bir fon ve şimdilik yıllık yüzde 18-20 kazandıracak gibi duruyor. Cok geçmişi olmaması ve kazancin çok yüksek olmaması biraz bu fina karşı çekimser yapıyor beni
    NZH tipi fonların içinde daha iyi bir tespitiniz varmıdır? Bir de bu tespitleri yıllık üzerinden yapmak doğru olmayabilir çünkü bu faiz kararı ve doların artışı üzerine bir de erken seçim potansiyeli daha kısada fon karşılaştırması yapmak gerektirebilir mesela OSD ye yıllık bakarsak NZH ve benzerlerinden önde fakat son 1 haftalık bakılırsa OSD gidişatı aşağı gibi kısada NZH yi sağlam gördüğüm için almayı düşündüm ama emin olmak çok zor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    rpd saat 12.00-13.00 arası satılıyor sadece. ben 2 kez sadece o saatlerde alabildim ziraat cep uygulamasından. zborsayla falan uğraşmadım.
    Yönlendirme için teşekkürler. Bir deneyeceğim

8. İnanın bende bulamadım dediğiniz gibi fon. Osd dediğiniz gibi getirisi yıllık yüksek gibi ama dolardan çok etkileniyor, agbal işten cikartildiginda elimde vardı bir aylık getiriyi bir günde götürdü. Yeni merkez baskanininda görevden alınabileceği söyleniyor, bu nedenle osd düşünmüyorum bu aralar. Pdd ilgimi çekti üç kalem var içinde getirisi yıllık yüzde 20 belki üstü olacak gibi. Bir inceleyin isterseniz.
    Yorumlarım tamamen amatördür

Sayfa 552/1002 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •