Sayfa 612/1002 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    NZH nin getirisini yazan arkadasimiz vardi.
    Rica etsek bakabilirmi.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NZH %0,167+
    OPB %1,180+
    PDD %0,198+

Umarım karıştırmamışımdır geçen seferki gibi.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

2. Rpd +0,311%

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Sabırla taşımaya devam ediyorum, uzun zamandır maalesef çok üzdü. Ama herşeyin zamani gelirmiş birgün

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fon yaklaşık %60 altın, %40 gümüşe yaptırım yapmış.
    Elde tutulan tüm ETF'lerin %40'ı madencilik şirketleri üzerine. Yakın geçmişte bunların dip yapması performansa negatif etki etmiş gözüküyor.
    Değerli metallerde kuvvetli yükseliş trendleri sırasında genellikle madencilik hisselerinin, emtia fiyatlarının da üzerinde değer kazanması beklenir. Böyle bir dönemde fonun performansı yatırımcıları mutlu edebilir.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

4. Merhaba,yeni kurulan bir fon ve icerigi cok hosuma gitti.degerlendirmek isteyen olursa bakmanizi oneririm.kuruldugundan beri takip ediyorum hisse ve vadeli islemler.geri kalan parada repoda.arbitraj yapiliyor kisacasi.ama gunluk olarak daha uzun vadeli.borsa dusse bile getirir tipki garanti agresif degisken gibi.hisse ve vadeli tarafi azaltilip baska birsey alinirsa cikacagim.arbitraj guvenli para kazanmaktir.
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=IJA

5.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Merhaba,yeni kurulan bir fon ve icerigi cok hosuma gitti.degerlendirmek isteyen olursa bakmanizi oneririm.kuruldugundan beri takip ediyorum hisse ve vadeli islemler.geri kalan parada repoda.arbitraj yapiliyor kisacasi.ama gunluk olarak daha uzun vadeli.borsa dusse bile getirir tipki garanti agresif degisken gibi.hisse ve vadeli tarafi azaltilip baska birsey alinirsa cikacagim.arbitraj guvenli para kazanmaktir.
    Garanti Portföyün Dördüncü Değişken Fonu (TGA) mıymışlanırken Atak Değişkene dönüştürülmüştü ve ondan sonra performansı bayağı yükselmişti. Hatta herkesin sevgilisi Azimut Çoklu Varlık'ı bile geride bırakmış olabilir. Ondan esinlenmişler galiba.
    Son düzenleme : ActuallyMelik; 23-10-2021 saat: 08:39.

6.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Fon yaklaşık %60 altın, %40 gümüşe yaptırım yapmış.
    Elde tutulan tüm ETF'lerin %40'ı madencilik şirketleri üzerine. Yakın geçmişte bunların dip yapması performansa negatif etki etmiş gözüküyor.
    Değerli metallerde kuvvetli yükseliş trendleri sırasında genellikle madencilik hisselerinin, emtia fiyatlarının da üzerinde değer kazanması beklenir. Böyle bir dönemde fonun performansı yatırımcıları mutlu edebilir.
    Bu güzel tespitiniz için teşekkür, evet uzun zamandır madencilik ETF'leri taşıyorlar. Bu yıl çok sağlam bir düşüş yaşadılar ama yatırım fonu biraz da sabır işidir. Fonlarda çok da hareket etmemek lazım.

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Merhaba,yeni kurulan bir fon ve icerigi cok hosuma gitti.degerlendirmek isteyen olursa bakmanizi oneririm.kuruldugundan beri takip ediyorum hisse ve vadeli islemler.geri kalan parada repoda.arbitraj yapiliyor kisacasi.ama gunluk olarak daha uzun vadeli.borsa dusse bile getirir tipki garanti agresif degisken gibi.hisse ve vadeli tarafi azaltilip baska birsey alinirsa cikacagim.arbitraj guvenli para kazanmaktir.
    güzel keşif. eylül ayı başından sonuna bist düşüş ayıydı getiri %1,44 en azından faiz vermiş. rpd'de alternatif olabilir. 1450'ye bir düzeltme yaparsak alınabilir kanısındayım. bu arada mjb pazartesi ne getirdi bilen varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    PPF'ler süper hızla yansıtmışlar düşüşü.
    Ziraat PPF 3 günlük 0,129'a kadar düşmüş.
    Net 15,6 oluyor.

Bu ne hız.
    Düşüşün hızından başımız döndü.
    Dün vakıf da bir işim vardı. MT ne faiz oranları ne oldu? diye sordum. Düşüş anındaoranlara yansıdı dedi. Yüksek tutarlara %16.5 veriyorlarmış.

Sayfa 612/1002 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •