Sayfa 896/1002 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustaaaaad
    Burasi kurtlar vadisi
    880 bile olursa sasirmam
    Doğru söylüyorsun. Piyasa doyuma ulaşıp yataya girdi mi, ben tedirgin olurum. Bu nedenle tamamen hissi dedim. Aslında teknik falan da işlemiyor. Ne zaman ne olacağı belli değil. Aşağı salınımlarda bakalım piyasa nereye kadar gelip destek bulacak. Aynı yeri bir kaç kez test etmesi gerekir tabi. Ama kendi adıma yılbaşına kadar bir aksiyon beklemiyorum. Bol kazançlar

2. Hsyf fon sattım salı günü. Hesabıma bugün mü geçer ?

3.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Hsyf fon sattım salı günü. Hesabıma bugün mü geçer ?
    Sattığınız fon T+2 valör ise evet salı 15.00 gibi hesaba geçmiş olur. Öğleden önce sattığınızı var sayıyorum.

4. MJB Fonu olan arkadaşlarıma,

MJB fonu dolar yükselişinden önce nasıl getiri sağlıyordu? yani öğrenmek istediğim şey doların %40 yükselişinde değil de doların şuan ki döviz durumundaki getiri performansını anlamaya çalışıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    MJB Fonu olan arkadaşlarıma,

MJB fonu dolar yükselişinden önce nasıl getiri sağlıyordu? yani öğrenmek istediğim şey doların %40 yükselişinde değil de doların şuan ki döviz durumundaki getiri performansını anlamaya çalışıyorum
    Dolar fırlaması öncesi günlük % 0,5- 1 civarıydı.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun. Piyasa doyuma ulaşıp yataya girdi mi, ben tedirgin olurum. Bu nedenle tamamen hissi dedim. Aslında teknik falan da işlemiyor. Ne zaman ne olacağı belli değil. Aşağı salınımlarda bakalım piyasa nereye kadar gelip destek bulacak. Aynı yeri bir kaç kez test etmesi gerekir tabi. Ama kendi adıma yılbaşına kadar bir aksiyon beklemiyorum. Bol kazançlar
    Beni endeks korkutmaz
    Volatilite korkutur!
    Endeksin kanatlandigi gunde tupras bir eksi 1 bir arti 2 lere gidiyorsaaa... ve bu dakikalar icinde oluyorsaaa...second 19 mart algisi olusur bende ustadim

7.  Alıntı Originally Posted by coltrane Yazıyı Oku
    EIB, OPB ve OPL dışında satış valörü 1 olan değişken fon bilen paylaşabilir mi?
    Fon kodunun yanındaki yıldız sayısı satış valörünü belirtiyor: https://www.hisse.net/topluluk/showt...92#post5665992

Halb in 5.45 ile 5.21 araliginda dans etmesi?

Sayfa 896/1002 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •