Sayfa 17/1002 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Tca % - 1.02
    Zpf % - 1.00
    Zpe % + 1.02

2. Nnf normalmi arkadaşlar sizce bugün +1 gibi bekliyordum.

3. Elz % + 1.00
    Pdd % + 0.042

4.  Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Nnf normalmi arkadaşlar sizce bugün +1 gibi bekliyordum.
    fazla bile getirmiş bist'in yatay olduğu günlerde çok negatif olur genelde. NNF'den borsa -1 ve altındayken beklentiye girmek gerek. onun dışında bist pozitifken en fazla endeks kadar getirir.

5.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Elz % + 1.00
    Pdd % + 0.042
    Fon camiasının en istikrarlı fonu pdd'ye selam olsun.
    Dünya yansa gram şaşmıyor.

6. Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bende bugun bunu arastiriyordum. Turevden bu getiri olabilirmi

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    5 ve 10 yıllık tahvil faizlerinin %30 civarı yükseldiği bir günde %62 oranında devlet tahvili taşıyan bir portföyün ciddi eksi yazması lazım lakin yaklaşık 1,5 milyon lira türev için kullandıkları nakitle endeksi shortlayıp bir kısmı ile de dövize girmiş olabilirler.Zaten TCD ve TKF performansına bakınca çok da şaşırtıcı bir sonuç değil.

TPF aslında özel sektör borçlanma araçları fonuydu.Geçen sene fonun unvanında ve izahnamede değişiklik yapılarak, dış borçlanma araçlarına, yurt içi ve yurt dışı hisse senetlerine, varant- viop yatırım yapabilme yetkisi getirildi.Türev için ayırdıkları parayı volatil piyasada kullanarak mevduat üstü getiriler elde edebilirler.

Stopaj avantajından dolayı bir miktar portföye eklemiştim.Asıl getiriyi orta vadeli tahvil faizleri %12-13 seviyelerine gerileyince sağlayacak.Ayrıca fonun dönüşüm sürecinde portföy yöneticisi aklıma takılan konuları içtenlikle cevaplamıştı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Mac tan haber var mı arkadaşlar ?

Umarım haydar bey halkbank da aksiyon almıştır sanki bi ara kuşluda bi yorumda okumuştum halkbank davasında sıkıntı çıkarsa b planımız yok minvalinde bi yorumunu

Alıntı Originally Posted by foncum Yazıyı Oku
    Merhaba saygı değer forumdaşlarım. Fon ve portföy takibi için geliştirdiğimiz sistemi kullanmak isterseniz https://foncum.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
    Ekran görüntüsü:
    Ek 27064
    hocam bist size bulaşmadı mı henüz

Sayfa 17/1002 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •