Sayfa 602/1002 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Irkların birbiri arasında üstünlükleri fark yaratacak seviyelerde değildir. Ülkeler arasında fark yaratan da zeki, çalışkan ve ahlaklı insanlara verdikleri pozisyonlardır. Gerisi hava civadır...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

HYV - HEDEF PORTFÖY PARA PIYASASI FONU bugun yuzde 25.43 yapmis vay be liderligi kaptirmam diyo........
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    HYV - HEDEF PORTFÖY PARA PIYASASI FONU bugun yuzde 25.43 yapmis vay be liderligi kaptirmam diyo........
    dün biraz almıştım hyv,bugün ppz'den dönen tüm parayla hyv ve upp aldım,sanırım finansman bonosu tarafından getiriyi sağlıyor.ppz çok büyümüştü 2 haftadır ciddi çıkış var oradan.

4.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Ilkokul mezunuyum ben

Beyhude bir Isgaliyet verdigimden oturu forum ahalisindan ozur dilerim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ya aslında lafım sana değil. ülkedeki %90 çoğunluğun ortak görüşleri dediklerin. kırdıysam özür dilerim. sadece türkiyenin en büyüklerle kol kola ışıl ışıl parlamasına engel olan bu modası geçmiş 20.yy başlarından kalmış, dünyanın çoktan terkettiği klişelerle boğulmamızdan bıktım usandım.

5. %10'luk bir pay mjb aldım ziraat yatırımdan. pzt duruma göre artırabilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    Altın fonuna kıyasla daha çok prim yapmış olması, GBC deki portföyün diğer yarısını oluşturan gümüş ETF lerindeki artıştan kaynaklanıyor, değişen bir durum yok, gümüş ve altına dayalı bütün portföyü...

IPB kırdın kalbimi, -0,90 nedir yaaa...
    IPB eski sovlarini yapamiyor piyasada tam net bir firsat yok herhalde. Eskiden ne gunlerdi bi gun bi bakardik +%7 , bi bakardik +%4 . O eski halimden eser yok simdi Yine de hisse secimlerinin iyi oldugunu dusunuyorum.

Gbc etfleri dun iyiydi aslinda bugunku getiriye yansimamis. Yarina yansir umuyorum.

Ayrica IZB islem gormeye baslamis. Bakalim dagilimi nasil olacak. Istanbul portfoyun basarili serbest fonlarina yatirim yapacak herhalde.

iyi takip etmek lazım bunu ,

PPZ 18.75 takiliyo bugun... gunluk te 6ci...

bugun ilk 6

Fon Kodu Fon Adı Getiri (%)
    HYV HEDEF PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0,0662
    PPN NUROL PORTFÖY PARA PİYASASI FONU 0,0634
    EIL QİNVEST PORTFÖY PARA PİYASASI FONU 0,0517
    ECB GLOBAL MD PORTFÖY PARA PİYASASI FONU 0,0499
    AAL ATA PORTFÖY PARA PİYASASI FONU 0,0493
    PPZ AZİMUT PORTFÖY PARA PİYASASI FONU 0,0488

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    dün biraz almıştım hyv,bugün ppz'den dönen tüm parayla hyv ve upp aldım,sanırım finansman bonosu tarafından getiriyi sağlıyor.ppz çok büyümüştü 2 haftadır ciddi çıkış var oradan.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 602/1002 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •