Sayfa 433/1002 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by ogretmen Yazıyı Oku
    Görgüsüzlüğün bu kadarı. Umarım hepiniz batarsınız.
    Yeni üye olan biri tarafından, ilk ve tek mesajında, cümle içinde arabamı değiştirdiğimi yazdığım için görgüsüz ilan edilmişim. Üstelik topluca batmamızı da istiyor. Merak etme, sen ve senin gibi lüzumsuzlar zaman zaman buraya dadanıp bir süre sonra ortadan kayboluyor. Hayatımda hiçbir zaman görgüsüzlük yapmadım, ama en iyi özelliğim terbiyesizleri hemen tanımaktır. Seni terbiyesizliğinle başbaşa bırakıyorum.

Bu arada herkesin bayramını tebrik ediyor, sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Yeni üye olan biri tarafından, ilk ve tek mesajında, cümle içinde arabamı değiştirdiğimi yazdığım için görgüsüz ilan edilmişim. Üstelik topluca batmamızı da istiyor. Merak etme, sen ve senin gibi lüzumsuzlar zaman zaman buraya dadanıp bir süre sonra ortadan kayboluyor. Hayatımda hiçbir zaman görgüsüzlük yapmadım, ama en iyi özelliğim terbiyesizleri hemen tanımaktır. Seni terbiyesizliğinle başbaşa bırakıyorum.

Bu arada herkesin bayramını tebrik ediyor, sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."
    Şu ülkede ne fesat insancıklar var. Adamın değiştirdiği aracını dahi görgüsüzlük olarak niteliyor ve yatırım yapan bütün forum üyelerine beddua ediyor.

3. Hayırlı bayramlar, bol mutluluk ve bol sağlık dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by ogretmen Yazıyı Oku
    Görgüsüzlüğün bu kadarı. Umarım hepiniz batarsınız.
    Bu nasıl bir üslup? Investing forumundakiler gibi bir yorum olmuş. Buraya insanların birbirine elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştığı, bilgilendirmeye çalıştığı bir forum olduğu için üye oldum ve burayı takip etmekten büyük zevk alıyorum. Fikirlere katılırım, katılmam ama kurucusundan katılımcılarına kadar belli bir kültür seviyesinde insanlar olduğuna şahit oldum. Lütfen bu ortamı bozmayalım.

5. altın ve gümüşcüler mağdur olacak gibi duruyor. onsu 1760-70 lerden gramı 495 lerden alan işbilirlerden çoğu haziran pivotu 1900'e yakın satmak niyetindeydi ama asıl direncin 200 günlük ho 1825 olduğu anlaşıldı. 200 günlüğü hiçbiryerde küçümsemeyeceksin. bugünlerde herşey verimsiz karma portföy yapsan neye yarar faiz dışında herkes zararda. dolar/tl istikrarsız..sanki abd borsaları dışında hiçbirşeyde getiri yok gibi, onlar da balon gibi şişti.

6. Forumun bu başlığını ilk kurulduğu yıldan beri takip eder, her gün okur, nadiren yazarım. Takip etmemin nedeni saygılı bir üslup ile yapılan değerli paylaşımlar olmuştur. Ancak son dönem gözlediğim bazı şeyler şunlar: Bazı kişilerin her konu hakkında yorum yapma gayreti, sürekli yazmaları, her yazılana konuya hakim olmasa da cevap yazma, saygılı bir üslup yerine sanki mahalle arkadaşıymış gibi hitap etme, haddini aşan yazma şekilleri. Uzun yıllardır piyasaları ve forumu takip ediyor olmama rağmen, insanları yanıltmamak adına az paylaşım yapar, genelde okurum. Ve burada myfinans gibi, hellistheothers gibi ve ismini şu an yazamadığım pek çok yazar gibi hem donanımlı hem de paylaşımını esirgemeyen çok kıymetli bilgileri paylaşan değerli insanları okumak keyifli. Önceleri bu değerli paylaşımlarda bulunan kişilerin sayısı fazlaca iken şu an çok az. Sabırla soruları yanıtlayan ve zaman zaman paylaşımda bulunan bu kişilere teşekkür ederim. Yeni üyeler neredeyse invest üslubu ile yazıyor, her konuda yazma gereği duyuyorlar. Yazdıklarını sorgulamadan, her yazdıklarını ise doğru kabul ederek buraya yazıyorlar. Umut ederimki, forumun bu değerli sayfası eski kalitesine tekrar ulaşır. Sevgi ve saygılarımla...

7.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Forumun bu başlığını ilk kurulduğu yıldan beri takip eder, her gün okur, nadiren yazarım. Takip etmemin nedeni saygılı bir üslup ile yapılan değerli paylaşımlar olmuştur. Ancak son dönem gözlediğim bazı şeyler şunlar: Bazı kişilerin her konu hakkında yorum yapma gayreti, sürekli yazmaları, her yazılana konuya hakim olmasa da cevap yazma, saygılı bir üslup yerine sanki mahalle arkadaşıymış gibi hitap etme, haddini aşan yazma şekilleri. Uzun yıllardır piyasaları ve forumu takip ediyor olmama rağmen, insanları yanıltmamak adına az paylaşım yapar, genelde okurum. Ve burada myfinans gibi, hellistheothers gibi ve ismini şu an yazamadığım pek çok yazar gibi hem donanımlı hem de paylaşımını esirgemeyen çok kıymetli bilgileri paylaşan değerli insanları okumak keyifli. Önceleri bu değerli paylaşımlarda bulunan kişilerin sayısı fazlaca iken şu an çok az. Sabırla soruları yanıtlayan ve zaman zaman paylaşımda bulunan bu kişilere teşekkür ederim. Yeni üyeler neredeyse invest üslubu ile yazıyor, her konuda yazma gereği duyuyorlar. Yazdıklarını sorgulamadan, her yazdıklarını ise doğru kabul ederek buraya yazıyorlar. Umut ederimki, forumun bu değerli sayfası eski kalitesine tekrar ulaşır. Sevgi ve saygılarımla...
    yeni üye olarak ve forumu canlı tutmaya çalışan biri olarak üzerime alındım doğrusu. ben katkıda bulunmam, katkıda bulunanlardan faydalanırım, bana faydası yoksa da yargılarım mı demek istediniz. durmadan yazıyorlar derken? nerdeyse 24 saat boşluk var bazı yorumlar arasında. tamam investing gibi olmasın da ortamı çok sıkarsanız da foruma günde bir yazı yazan zor bulunur bu gidişle. herkes o iki uzman dediğin kişinin ağzına bakar bekler. başkaları da bu konuya yorum atsın çoğunluğun isteği buysa birşey diyemem. ancak birisine küfür veya hakaret etmemek kaydıyla herkes fikrini yazmalı diye düşünüyorum. buraya üye olanların çoğu belli bir yoldan geçmiş oluyor zaten. ben yeni üyeyim ama 3 senedir aktif al sat yaparım 10 kitap okumuş 100 eğitim videosu izlemişimdir bilgi birikimime güvenim tam. ha yorumlarım çokmu isabetli hayır ama zaten yatırım konusunda kimse guru olamaz 40 yıllık ekonomi uzmanı bile getirsen piyasaların gidişatını bilemez. büyük abilerimiz varken ben yazmaya utanıyorum felan demenize üzüldüm siz de yazın belkide o fikriniz birimizde bir aydınlanma yapacak. siteye üye olan herkes otomatikmen burdaki hiçbir tavsiyeyi yatırım tavsiyesi almayacağına dair taahhüt imzalıyor zaten.
    Son düzenleme : friendly_1980; 22-07-2021 saat: 19:45.

8.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    La benim suçum ne...
    İki aydır bir kuruş kazanamadım.
    TCD'den de zararım taşıma maliyetiyle 20K oldu...
    Merhaba, Öğrenmek için soruyorum müsadenizle, Taşıma maliyeti nasıl hesaplanıyor?

Sayfa 433/1002 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •