Sayfa 763/1002 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    herkes aynı durumda sanırım ne alacağımızı şaşırdık, ekranı açtım ppf bozdurdum ama ne alacağımı bilemedim her şey bu kadar yükselmişken cesaret edemedim sonra tekrar ppf aldım, gerçi her gün keşke dün alsaydım diyorum orası da ayrı.
    aynı durumdayım
    kalan tl leri nereye sokacağıma karar veremedim

2.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    aynı durumdayım
    Sizin gibi tecrübeli arkadaşlara tavsiye haddime değil , nacizane önerim ; döviz bazlı fonlardan artık kaçmak gerek. Bu cumaya kadar ne olacaksa olur diye düşünüyorum. Sonra canlar yanabilir. Bu nedenle TE4, YFV , PDD gibi fonlar az ama garantili getiri sayılabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sizin gibi tecrübeli arkadaşlara tavsiye haddime değil , nacizane önerim ; döviz bazlı fonlardan artık kaçmak gerek. Bu cumaya kadar ne olacaksa olur diye düşünüyorum. Sonra canlar yanabilir. Bu nedenle TE4, YFV , PDD gibi fonlar az ama garantili getiri sayılabilir.
    Niye kaçmalı? Doların burdan aşağı şelale mi olacağını düşünüyorsunuz mesela? Kendi ağzıyla doları sürekli yükselteceğini söyleyen bir diktatör varken neden döviz bazlı fonlardan kaçmalıyız?

4.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Biraz kub ve kıs alabilirdin dovizden dolayi bugun kub ve kís aldim

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elimi ne gelirse aldım. Ne aldığımı bile bilmiyorum. Şaşkınlıktan

5. 15 Temmuz'da Türkiye'ye darbe yapma çalıştı dedikleri Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye'ye 20 milyar dolar yatırım yapacakmış

https://twitter.com/TurkishFacts4U/s...34152694255620

6. Bu ülkede döviz varliklarin trade'e konu olmamasi ve hep elde tutulmasi gerektigi bence gayet iyi anlasilmistir.
    Saygilar.

7. Merkez kur % 8.81

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    aynı durumdayım
    riski düşük ama ppf den yüksek getiren fon mu almalı yoksa biraz riske girip gerekirse kademeli alım mı yapmalı.
    herkesin kafası karışık önümüzü göremiyoruz maalesef.

Sayfa 763/1002 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •