Sayfa 636/1002 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Hangi fondan bahsettiğinizi anlamadım. E-yatirimcida ancak elimdeki fonların getirilerini görebiliyorum.
    TGA diyor da
    O fon herkeste olmazki,
    Elinde olan kişiler MKK'dan kendisi hesaplayacak mecburen.

2.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    dört yapraklı yoncanın tag heuer agresif fönü ne getirmiş bakabilir misiniz ?
    Hocam senin nikin farklıydı değiştirip gelmişsin hoşgeldin. Biraz daha anlaşılır yazsan da yormasan bizi 😄

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    dört yapraklı yoncanın tag heuer agresif fönü ne getirmiş bakabilir misiniz ?
    Bunu Lemon dostum bilir, kendisi çok entellektüeldir...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4. İja yazmiyor yari yariya yapmis gene hisse.viop

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    İş portfoyun 3 adet olan RoboCop değişken fönleri ile ılgaz marka fön sepeti fönü yatayda az eğimli yukarı doğru mışıl mışıl giderlerken aniden hepbirlikte all together maşallah şahlanmışlar... Bu 4 fön ortak gömü hazine mi buldu ? Saffet , himmet , hayret , gayret.

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    İş portfoyun 3 adet olan RoboCop değişken fönleri ile ılgaz marka fön sepeti fönü yatayda az eğimli yukarı doğru mışıl mışıl giderlerken aniden hepbirlikte all together maşallah şahlanmışlar... Bu 4 fön ortak gömü hazine mi buldu ? Saffet , himmet , hayret , gayret.
    Borsa nedeniyle sayın Hamza the Sütbıyık.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Malesef dostum,
    garanti deki fon degerleri pazartesi gunu sabah ancak gormek olasi
    oysa ziraat bankasindaki ziraat portfoy fon degerleri ilgili aksam kontrol edilebiliyor
    is portfoy de web sitesinden gunluk degerleri gorebiliyorum ozellikle 22den sonra IJP ve IJZ nin degerlerini de oradan elde ediyorum
    Hos sizlerden RDP yi de ogrendim mutlu oldum.

FFD (belki burada yazan olabilir) ve MJB (pazartesi sabah 11 gibi ancak gorulur) gerekiyor

Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Servet bey eğer portföyünüzde o fon varsa pazartesinin getirisini elinizdeki tl toplama yansıtıyor. Mesela ben perşembe günü fiyatından 50k almıştım. 51 küsûr k olmuş. Saygılar
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    hocanın iyigeldi yayınında tufiler , hızlı karar alırız falan diyorlardı ipenema için... heee ya hızlı karar al da , sophrosyne şart ! yoksa 3 aylık karı eritirsin... ceptekini korumayı bilecen. öncelikli amacın kertik kaybetmemekse daima artı birin peşünde olacaksın ... fazla oynak oldu ipenema ... yahu zaten piyasada onlarca dansöz var oynayıp duruyo volatilitesi şıkır şıkır ? farkın kalmadı ki ?
    Tufanlar IPB de amacimiz para kaybetmemek diyorlardi iyi gelir yayininda. Cok hizli karar aliyoruz bir gunde hisse portfoyumuzu bosalttik vb. bir ifade kullanmislardi. Piyasada son donemleri tahmin edemediler.

Bu kotu gidisatin sebebi turev durumlari olsa gerek. Israrla sort bekliyorlar , piyasa yukari gidiyor.

Eski gunleri iyiydi aslinda ben bu fonu o yuzden tercih etmistim. Digerlerinden farkliydi bir gunde %4 - %7 artis yaptigi zamanlar oluyor. Sonra yatay yatay, hafif eksi gidiyordu. Altin vurus yapabildigi gunler guzeldi

Sayfa 636/1002 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •