Sayfa 793/1002 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar mjb de stopaj varmı, varsa kaç ayrıca stopajlara nereden bakılıyor. Teşekkürler. Saygılar
    Yok ben bizzat denedim biraz sattım stopaj kesilmedi

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ayni durum bendede var
    Fiba yla calisiyorum.is fonlari bugunku fiat hesaplara yansimamis.
    Subeye fiba merkeze bildirdim ama hala duzeltme yok.yarin sabah bakicaz dediler hata kaydi acmislar.
    Bu hata nerden kaynaklaniyor isbanktanmi,takasbanktanmi
    Yoksa 2 gundur tefasin cokmesindenmi
    Bu arada sorun isbank fonlarda yapi kredi fonlarda sorun yok

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    başımıza bir de bu iş yükü çıktı iyi mi ? hayret bi şey veya 2 şey... ya düzelmemişse , ya doğru fiyatı girmemişler diye her gün bunu mu takip edeceğiz ? Bildirmeseniz ne olacak ? Kendi kendine düzelecek mi ? hiç bi şey anlamadım bu işten. şimdi tek tek bugünkü fon fiyatları ile , portföyümdekileri kontrol edeceğim. offfffffffffffff
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Ben kesinlikle guvenmiyorum ve gunluk hesaplamami adedi ve fiati kagit uzerinde takip ediyorum.
    İki yilda 8 10 kez bu tip hatalarla karsilastim.kendim takip etmesem arada kayniyordu
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    başımıza bir de bu iş yükü çıktı iyi mi ? hayret bi şey veya 2 şey... ya düzelmemişse , ya doğru fiyatı girmemişler diye her gün bunu mu takip edeceğiz ? Bildirmeseniz ne olacak ? Kendi kendine düzelecek mi ? hiç bi şey anlamadım bu işten. şimdi tek tek bugünkü fon fiyatları ile , portföyümdekileri kontrol edeceğim. offfffffffffffff

4.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Ija mevduata para koymus.1 hafta daha tutarsa cikacagim .
    bence mantıklı davranmışlar bistte aşağı dönüş emareleri 2 gündür artıyor, yarın zaten cuma. hele şeyh para falan getirir de dolar 10 lu rakamlara dönerse bistin buralarda kalmasına imkan yok. evet oph tcd gmr gibi kazanmadık ama onlar gibi de kaybetmeyeceğiz faiz üstü getiri devam edecek. en azından görünen o. ben -1'i geçen bir kayıp olursa kaçarım ancak.

Bir sorum olacak . Cevaplarsanız sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim .

Geçen hafta Vakıfbank Mobil Uygulama üzerinden TEFAS / İş Portföy Sağlık Şirketleri Karma Fon yatırım fonu aldım . Bugün itibariyle % 2,18 oranında yükselmiş . Bugünkü fiyatı 1,8159 TL
    olmasına rağmen hesabıma kâr olarak yansımamış . Vakıfbank Mobil Uygulama üzerinden baktığımda ise fiyat fon fiyatı 1,77 TL . Bunun sebebi nedir ?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Bir sorum olacak . Cevaplarsanız sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim .

Geçen hafta Vakıfbank Mobil Uygulama üzerinden TEFAS / İş Portföy Sağlık Şirketleri Karma Fon yatırım fonu aldım . Bugün itibariyle % 2,18 oranında yükselmiş . Bugünkü fiyatı 1,8159 TL
    olmasına rağmen hesabıma kâr olarak yansımamış . Vakıfbank Mobil Uygulama üzerinden baktığımda ise fiyat fon fiyatı 1,77 TL . Bunun sebebi nedir ?
    biz de bunun sebebini anlamaya çalışıyoruz ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ayni durum bendede var
    Fiba yla calisiyorum.is fonlari bugunku fiat hesaplara yansimamis.
    Subeye fiba merkeze bildirdim ama hala duzeltme yok.yarin sabah bakicaz dediler hata kaydi acmislar.
    Bu hata nerden kaynaklaniyor isbanktanmi,takasbanktanmi
    Yoksa 2 gundur tefasin cokmesindenmi
    Bu arada sorun isbank fonlarda yapi kredi fonlarda sorun yok

Fiba ve burgan gibi bir kaç banka daha çok butik çalışıyor. Merkezi kontrol had safhada. Misal ; önceden kullandığım ama sonra kapatmış olduğum bir ıban numarama aktiften para gönderdim. Sonra Fiba internet şb. den girince para gelmemiş diye biraz oyalandım. 1 saat geçince anladım ki kapalı hesaba eft yapmışım. Şubeyi , 444 lü tlf. bankacılığını aradım ama kapı duvar. Oysa ismim, telefonum, tc. hepsi belli. Fiba havuz hesaba düşen parayı mevcut ıbana geçecekler.

Aynı durum geçen hafta QNB de oldu. Hemen internet şubeden Q ya yazdım ve 2 dakikada kapalı ıbandan açık ıbana para geçti. Şimdi artık eft yaparken kayıtlı eft seçmiyorum. Tek tek elle giriyorum.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ben kesinlikle guvenmiyorum ve gunluk hesaplamami adedi ve fiati kagit uzerinde takip ediyorum.
    İki yilda 8 10 kez bu tip hatalarla karsilastim.kendim takip etmesem arada kayniyordu

yani nasıl arada kaynar anlayamıyorum... olmaması lazım... şimdi bende MJB var . MJB yabancı ibaresi geçmeyen fon sepeti fonu olduğu için osbir aralığa kadar alınanlar satılırsa sitopaj yok ... Sattım diyelim , yanlışlıkla stopaj kesildi ve ben bunu fark etmemiş olayım ... geri iadesi hiç mi yapılmayacak ? bu hataları kontrol eden bir müessese yok mu ?

Sayfa 793/1002 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •