Sayfa 138/397 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: EndeksS

1. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. mesaj 1097 de,

bir uzak çekim bir yakın çekim iki adet görselde,..

uzak olanda bir dizi (6 adet ) yükselen kanal çizigimiz var, bu çizgilerin hepsi malumunuz sabit, bir gün oradan bir gün buradan çizilmiyor, değerleri hep aynı değişmiyor,...bu çizgilerden ilk 3 adedine ben önem verdim, 2 nolu olan zaten a mavi okları takip ederseniz ana seri ile bağlanıyor,....yükseliş ilerleyende devam ederse yükselen fiyatlar mutlaka 1 nolu çizgiyi aşmak isteyecektir,.

yakın olanda ise bu defa yine başka şekilde son yükselişi yakalayan yelpazeleri görüyorsunuz, hiç birinin değeri değişmiyor, sadece ters /yüz, gelecekten geçmişe -geçmişten geleceğe, ..mana aynı realizelere bakıyoruz yine ama bir önceki yorum analizde olduğu üzere temkinliyiz,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

3. sistemsel durumda,

daha önce ben heiken ashi baktığımı söyledim solda, sağda mum olanı, karşılaştırınız, henüz satışlar çok kararlı gözükmüyor, öte yandan yükselişin hız kestiği ve oyalandığı,..

4. abede ile akepe nin yakınlaşmalarında (cehepe zaten abede ile çok yakın malum) görselde okla işaretli x bank geçmişte olduğu gibi diğer endex ler üstüne kendini atacaktır,..

işte önceki yorum analizlerde önü kesilen fiyatlar bu tür abede ile yakınlaşma haberlerine bana göre çok duyarlı,..işte önünü kestiğimiz barikatı haberle aşabilireler,

örneğin blok 70(f-16), blok tarzında yükseliş yapabilir,...

5. birinci görselde mtx üzerinde veri yönetiminden hangi dataları sileceğimi oklarla işaretledim,
    ikinci görselde ise bunun silinmiş hali,

bu şekilde x bankın garanti öncülüğünde yaptığı takoz barı ve karşılık gelen realizesini sildim ve bir ölçüm boşluğu elde ettim,..

buna göre benim short kriter değerim olan 1813.9 a doğru bir realize olabilir, oursa oraya ilk etaplı olabilir,..

6. şimdilik bunlar,...

yeni grafikleri kendime hazırlarken yorum yapabildiklerimi burada paylaştım, önümüzdeki gelişmelerde bunlar üzerinden gider ve yorumlarım,..

7. bol şans herkese

8. üstat iyi akşamlar 181390üstünde 192517 onun üstünde 203644 ve dahaüstü 214771 potada diyebilirmiyiz gerçi bugün 203644 kenarından döndü gibi endeks194500 de 214771 e tekabül ediyor gibi bide grafiği güncelliyebilirsen bal olur teşekkür

Sayfa 138/397 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •