Sayfa 388/388 İlkİlk ... 288338378386387388
Arama sonucu : 3102 madde; 3,097 - 3,102 arası.

Konu: EndeksS

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

2679, 2834, 2840, 2841, 2990, 2992, 2993, 3000 den devamla

mesaj 2679 daki 7/8 L haftalardan hareketle(1 nisan başlangıçlı),
    9825.xx a/ü çıkışlı, 9159.xx başlangıçlı boğa devam hareketi için
    grafik üzerinde turuncu rakamlarda ilk etaplı bir yorulma veya realizasyon beklerim,
    sonrası sonra olur,..önce orası

iyi bayramlar cümleten

mesaj 3001 den devamla,

zamanda 5.L haftadayız, total 7 veya 8 hafta L demiştik, mesaj 2679,
    20.05.2024 den itibaren veya 27.05.2024 ten itibaren 3 S haftalar başlar,
    +/- 1 haftayı L demi, S demi kalacak yönetmek gerekir,..yani 7L mi, 8L mi o manada, bkz mesaj 2679,..

yelpazede mesaj 3001 e göre turuncu hedefler de, 10826.xx ve 10993.xx görüldü, 11160.xx a doğru yükselen olabilir hali hazırda, ama bence artık short sinyaller ciddiye alınmalı,..

kalan haftalarda boğa piyasa devam etsede, bir doygunluk sonucunda short/realize için değerler:
    eğer fiyatlar:

10993.xx üstü kalarak 11160.xx a kadar yükselirse, boyun çizgisi 10993.xx olur,
    10993.xx üstü üstü görse dahi, kalmaz ise, boyun çizgisi 10826.xx olur,..
    10492.xx alt/ üst altında kalan fiyatlar(santral rakam), ayı piyasa çağrıştırır,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. mesaj 3001 i, mesaj 3097 de bir şapka max hedefte aşağı düşürdüm,...

ilaveten mesaj 3094 te genel yönüm için bkz aşağıda ki alıntı,..

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    böylece rutinler dışında önem verdiğim mesaj sayısı,

zaman olarak 2679,
    yelpaze olarak 3001,
    usd bazlı hedefleme olarak 3077,
    iç dinamikler olarak 2839, (burada 2 yi 1 yerine öne almış görünüyorlar)

bu dört mesaj ana düşüncem,..

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    ben küçük hisselerdeyim ve yerinden hiç biri kıpırdamıyor, henüz genele yayılan hareket bu nedenle beklemiyorum, %1, 2 lere bile yarabbi şükür diyorum, Fener aldım, takım perişan oldu, sebebini kendimde buluyorum...almamlıydım,

şu olası not artırımları veya faizde indirimler yada FED üzerinden gelebilecek ketum tutumda yumuşama sinyalleri,
    veya Powel felç geçirirde dili tutulur konuşamaz ise gibi,..bunlardan genele yayılan hareket çıkarsa çıkar,.

bir de dilim varmıyor inşallah yan gelir tırıs gider ya da Türk Milleti buna geçit vermez ama şu yeni anayasa işi de atlantikçi borsanın arayıpta bulamadığı bir şey,..

bkz mesaj 2839

nihayetinde Rus_Ukrayna da hiç sanmam ama barış rüzgarları Powelin lambadasına bir son verebilir, yoksa yüzyıllarca kıvırma ihtimali var Powel efendinin,..
    FED-Powel:Her yeri söğüşlemeye devam edeceğiz,..
    kısa ve öz anlatımla lambadaya devam,..
    söğüşleme işinde
    en mantıklı, zahmetsiz(SEC üzerinden), global ekonomiye etkisi ise sıfır, fakat dötüne kadar dolar dolu olan yer tabiki kriptolar olarak duruyor,..

kriptolar bunun için varlar,..
    kırp-to

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

bakın mesela BTC, ....son bulsh ralli öncesi son boğa durağında İran_İsraile yaylanıyor,..burayı geçerse önü boş,...bom boş,...

diyorlar ya, 100000 USD, BEN 300000 USD diyorum, çünkü 6 kat düşüyor 20 kat çıkıyor,..

bu yorumlarım ve grafik üzerindeki yeşil kırmızı kodlar bu gün konmadı geçmişe dönük bakarsanın hepsi grafikler üzerinde var,..

ve her yelpazenin değerleri standart bende saklı,..

ama ne yaptılar tam olarak söylüyorum, İran _İsrail öncesi eş zamanlı SEC denilen departmanı bunun üstüne saldılar,..bu her zaman yapılan,...çünkü dxy yükselişine bunu aşağı basamazlarsa para otaritesi çatırdar,..dayanak varlık meseleleri, eskiden gold öncülüğünde emtialara yapıyorlardı ama artık coinler zahmetsiz ve enflasyona sıfır etkisi var, tersinde GOLD enflasyonist beklentileri yükseltiyor ve buda hem FED in, hemde her zaman ortaya salata yapan Powel efendinin işine geliyor çünkü,..ta en başında söyledim, Rus Ukrayna nedeniyle Powelin götü bağlı,..Rus -Ukrayna da somut gelişmeler olmadıkça artan global enflasyon global çatışmaların eşliğinde USD için biat sağlıyor, bkz Türkiye ve Türkiyenin ABD ile beraber son aldığı kararlar,...
    mesaj 3010 dan devamla

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 3061 saatlik ten devamla,

xu030 ve f_xu0300424 ikisi birlikte,..aynı grafik üzerinde

vade sonu etkili olacak duruyor, ilaveten boşluk kapamk isteyebilir,..

ancak fiyatlar mavi yelpaze çizgisini yukarı geçebilirse veya yavru ağzı yelpazeyi ya da mavi ovallerin olduğu bölgeye kendini atabilirse, bunlar pozitif vaklardan olup, o taktirde bir üst kırmız yelpazede hedefine gider,..

günlük değerimiz ise sık tekrar xu030 da 10659.xx a/ü tür (bkz mesaj 3001), şimdilik direnç konumunda (ikinci kez bu bu böyle)
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

3072 ve 3078 den devamla

mesaj 3067 ve 3079 dan devamla saatlik analizimiz,..
    bunu bu gün yaptığımız günlük analizimizle bağlayalım,..

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 3072 den devamla

mesaj 3078 den devamla

mesaj 3080 den devamla

Sayfa 388/388 İlkİlk ... 288338378386387388

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları