Sayfa 376/387 İlkİlk ... 276326366374375376377378386 ... SonSon
Arama sonucu : 3094 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: EndeksS

1. 2679, 2834, 2840, 2841, 2990, 2992, 2993, 3000 den devamla

mesaj 2679 daki 7/8 L haftalardan hareketle(1 nisan başlangıçlı),
    9825.xx a/ü çıkışlı, 9159.xx başlangıçlı boğa devam hareketi için
    grafik üzerinde turuncu rakamlarda ilk etaplı bir yorulma veya realizasyon beklerim,
    sonrası sonra olur,..önce orası

iyi bayramlar cümleten
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. mesaj 2679 ve 3001 den devamla,

İran-İsrail sonrası gelişmeler,..

bu gelişmeler soneasında benim mesaj 3001 de işaretlediğim turuncu alana gelmeden realizasyon başladı,

dün 10509.xx bu gün 10513.xx altında ilk yelpazeye doğru short ve realizsayon karışık ilerliyoruz,..

dünkü yorum ve grafiklerimi gördüğüm lüzum üzerine buraya taşıdım

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    bayram öncesi bakış açım mesaj 3001 de idi,..

bayram sonrası ve bayram sonuna başlayan İran_İsrail didişmesi açışlış Ö/Ö bu şekildeydi, devamı aşağıdaki şekilde gelişti ve ilerledi,

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

https://www.hisse.net/topluluk/showt...49565&page=376

bugün için 10509.xx altında kapadık,..bayram öncesi cumadan geçilemeyen yelpaze grafikte kırmızı olan seviye artık direnç,..yarın 10509.xx seviyesi 10513.xx seviyesinde olacak, bu gün kapanışımız 10509.xx altında kalarak kırmızı noktayı dirence dönüştürdü, yarın bu seviye 10513.xx de olacak ve takip edilecek,..günlük indikatör her ne kadar short vermesede, görüntü olumsuz,..

son İsrail-İran didişmesinden İsrail tarafından olumlu bir haber gelmedikçe, ''link'' teki seviyelerin bir bir denenmesi ihtimali var, ne zamanki İsrail tarafından yumuşama benzeri açıklamalar geldi, durumun bir anda olumlu duruma süratle dönüşme ihtimali her zaman saklı,..

ama reel görüntü kapanış itibarıyla olumsuz,...

yarın 10513.xx takip edeceğiz bu seviye altında satışların koncoktüre bağlı derinleşme ihtimali var,..
    ............ dünkü analizlerim

5. değerlerin bütünü ve renk kodlarına göre bakış açımsa mesaj 3001 de mevcut,..buna göre şu anda İran_İsraile erken shorta döndük ve longa çıktığımız değerlere doğru haber destekli düşüyoruz, pozitif bir haber her şeyi bir anda değiştirir ama bu haber gelmedikçe artan stres ortmanında değerler aşağı yönü bir bir tüketilir

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    sonuç olarak ben,

her ne kadar opürtinist bir kişiliğim olmasada,..ülkem için kaygıları bir tarafa bırakır ve sadece borsa açısından duruma bakarsam,

yaptığım teknik çalışmalara ve anlizlere sadık kalarak borsanın bu durumu atlatarak bir süre daha yükselişini sürdüreceğini umuyorum,

teknik argumanlarım için bkz

https://www.hisse.net/topluluk/showt...49565&page=376

endeks topiği mesaj 2679, mesaj 2840 ve sonuncusu mesaj 3001,..
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...75#post6779875

ana düşüncem de değşiklik yok,..zaman analizşerimin arkasındayım, toplamı 7/8 hafta L idi, bunun 3 haftasının 1 nisandan itibaren long yönde doğruladım, malumunuz,..ve nihayetinde İran-İsrail didişmesi geldi zamanımıza yerleşti,

topunuz gelin lan,..ben bu badireyi atlatıp 6.5 cent lere doğru ilerleyen haftalarda yükselişin süreceğini ''her nedense'' düşünüyorum,..

7. şuraya yazmadan mesaj 3001 7/8 hafta L yönde çalışsın dediydim, gerçi İran_İsrail sonrası gelen shorta rağmen halen çalışıyor çünkü boğa devamın sönebilmesi için 10159.xx aşağı düşürülmesi gerekiyor,..o nedenle,..

ne demiştik 9825.xx a/ü çıkışlı, 10159.xx başlangıçlı '' boğa devam demiştik'' demiştik, işte bu nedenle İsrail bu değerleri vurmadıkça boğa sarsılmaz,..
    İsraile tavsiyem İrana değil bu değerlere ateş etmesidir,..o zaman ABD kulağını çekecektir İsrailin,..

8. bu bölüm analizlerimiz için bkz mesaj 3001,

boğa devam rakamı 10159.xx,...

santral değerimiz 10492.xx tir,

Sayfa 376/387 İlkİlk ... 276326366374375376377378386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız