Sayfa 8/387 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 57 - 64 arası.

Konu: EndeksS

1. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    Türkiyenin dövizle (usd) mücadelesi artık ekonomik değil bir kaç senedir stratejiktir,

işte Suriyede gerilersin mesela, keza S-400 leri ambarlarsın, D. Akdenizde dötün dötün Antalya Körfezine gidersin, Karadenizde Rus düşmanı olursun, Ukrayna der başka bir şey demezsin, Ermenistanı Azerbeycana karşı desteklersin, PKK için demokratik devrim yaparsın, Diyarbakıra K.Kürdistan, K.Suriyeye Rojava dersin, PKK için demokratik devrimin yollarını ararsın, v.b.
    bütün bunlar için,

size kocaman dirsekten bir kol sallıyorum, 4 parmağın arasında bir başparmak ile,...

adına ''nah'' diyorlar

Türkiye kendini savunacaktır ve savunuyor,...
    Aynen öyle Kardeşim. Rabbim Devletimize zeval vermesin. Har daim Birlikteyiz.

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

sizi biraz gerçeğinize döndüreyim, konu şu bir sürü çizgi var biri yakalıyor,

hahahha haha
    sırf görsel güzelliğinden dolayı bunu da buraya koyalım,. Elimizde bu bakış açısıda bulunsun, VİOP topiğinde üstüne binmelerle heba olup gitmesin bu görsel şölen
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    normalde,

usd için üstte çubuk boşluğu, endex için altta çubuk boşluğu, bunlar ilerleyende dolmalı derim,

ilaveten, BTC günlükte al da bu olumlu, EUR-USD ninde ala dönmesini beklemek gerekli garanti olsun diye bu henüz yok,

sistemlerde günlüklerde SAT tayız, ala dönene kadar mutlaka beklenmeli,

zamanda 60 haftalık bütünün 12 haftalık ikinci periyodundayız,

60 haftalık bütün short ama boğada hedefsel gerçekleşme 1813.9 için olmadı bu sıkıntı var,

12 haftalık periyod,

2 yatay, 6 düşüş, 4 yükseliş periyodunda,
    4.haftaya başlıyoruz bu 6 düşüşün 2.haftasına denk geliyor,
    birde kaç nisan unuttum Biden efendi aniden Tayyip efendiyi davet ediverdi, bu tür şeyler benim zamanın içindedir (22, 23 nisanmış), denk gelir hep,...

pc den baktım denk te geliyor,...

mantıken o saate kadar TR yi gererler diye düşünüyorum, grafların duruşuda bayaa bir anlamlı,

minörlerinize karışmam, alın satın bana ne, ancak macör taraf böyle
    keza bu da yerinde dursun, ''daş'' yerinde ağırdır demiş büyüklerimiz,

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

naci sonrası ''yeni kurgumu'' bu şekilde revize ettim ve 148009 merkeze oturdu,..fiyatları üçgene sıkışma ya alabildim tekrardan, çok anlamlı rakamımız merkeze oturdu,..

tamamen 1480.09 alt /üste kalıştır, alta kalışa short devam, üstte kalışa long devam ve 1813.9 tabiki bunu son 4 haftaya olası diye tahmin ediyorum
    buradan devam ediyoruz, 1480.09 hepsi bu gerisi boş lakırdı,...

6. devam 148009 geçilmeden boğa için heyecan yok, geçildi diyelim, sıkışma alanı terkedilmeli bu defa,...

7. diğer farkediş biri diğerinin aynısı hiç bir fark yok, farkeden geldim geleli saatlerdir aynı çizgide tepiniyor, bu o tepinmeyi daha iyi yakalıyor, 1446.5 civarı

8. zamanda,

11 hafta bitti,
    12 hafta (içindeyiz, 4.haftası)
    12 hafta
    8 hafta
    17 hafta

12 haftayı açarsak,

2 yatay, 6 düşüş, 4 yükseliş formatında,..

6 düşüşün 2.haftasındayız,

burada düşüşü kendiniz yorumlayacaksınız, örneğin tek vurup geri kalan 5 hafta üstüne yaylanır, inanın yapar şerro bunu,

keza tek vuran düşüşü 5 hafta yaylanan endex geri kalan 4 yükselişte 148009 u yukarı kalır ve bir daha altına inmeyerek, boğa hedefselini (181390+) gerçekler,...bu ileriye dönük,

ama şimdi gerçek, 148009 altında olduğumuz,
    önce günlüklerden long almalıyız, sonra rakam (148009+) geçmeliyiz, anca o zaman,...

Sayfa 8/387 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •