Sayfa 103/108 İlkİlk ... 35393101102103104105 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 817 - 824 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

çözüyorsan süreceksin yukarıya numara yaptığı belliydi
    yarın ki tabanda görüşürüz artık

2. Yarın iyi olur...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Öncelikle kalanlara çok geçmiş olsun.

Malum Londralı şahıs 9 Ekimde Qua'nın 64 Milyon lotunu 6.5 TL den bize gömmüştü.

Üzerine şimdi de Qua'nın ve Gezinomi'nin bir kısım hissesini Q yatırım Holding' e devretti.

9 Ekim operasyonu ve Qua ile Gezinomi'nin bir kısmının satışından elde ettiği gelir 2 MİLYAR TL. Gelire bakarmısın..

Benim teorim kısaca şu: Malum Londralı çakal Q yatırım Holding'i halka arz etmek istiyor. Önce Q Yatırım Holding'in sermayesini artıracak sonra da halka arz edecek. O zamana kadar da bu paranın faizinden yılda 800 milyon kadar para kazanacak.

Tabi bu bir teori. Zaman herşeyin ilacı. Bekleyip göreceğiz..

Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Perşembe ve cuma günü yatırım fonları 11 milyon civarı mal gömdü piyasaya. Alan gömmek için alıyor ve gömüyor. Alan 3. gün gömüyor. Alttan bir daha lıyor bir daha gömüyor. Tuvalet kağıdı da 6 nın üstünde bu yüzden bir türlü kalamıyor.

4.90 ı bekliyorum. Belki orada ciddi alıcılar gelir.
    iyiki satmışsın 4,90 bekliyordun bak 3,90 değdirecekler sanki

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    iyiki satmışsın 4,90 bekliyordun bak 3,90 değdirecekler sanki
    4.90 beklerken Londralı Çakalın son hareketi hesapta yoktu. Son hareket tuzu biberi oldu.

Üzgünüm ama 3.70-3.90 arası muhtemel. Umarım gelmez.

Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    1. Aydın Ticaret Sicil Müdürlüğünde 19157-EFELER sicil numarası ile kayıtlı olan Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketinde 59419086204 T.C. kimlik numaralı Aydın/Söke adresinde ikamet eden Ali Ercan'ın sahip olduğu borsada işlem görmeyen 462.000.000,00 TL toplam nominal tutarlı 462.000.000 adet nama yazılı A grubu payların her biri 3,15 Türk Lirası fiyattan satın alınarak sermayesindeki payımızın %37,90'a yükseltilmesine,

2. Antalya Ticaret Sicil Müdürlüğünde 91343 sicil numarası ile kayıtlı olan Gezinomi Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketinde 59419086204 T.C. kimlik numaralı Aydın/Söke adresinde ikamet eden Ali Ercan'ın sahip olduğu borsada işlem görmeyen 7.800.000,00 TL toplam nominal tutarlı 7.800.000 adet nama yazılı A grubu payların her biri 18,25 Türk Lirası fiyattan satın alınarak sermayesindeki payımızın %12'ye yükseltilmesine,
    3,15 i gör ama diğer taratan 18,25 i görme enteresan
    bazı dolaplar dönüyor ama çıkar kokusu
    bu haberden sonra düşmeye başladı haberde iki rakam var 3,15 ve 18,25 fiyatlardan paylar satın alınmış niye bu kadar kötü algılandı anlamadım

Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    KAP haberlerini takip etmiyorsun sanırım dostum. Londralı saygıdeğer! şahıs ali cengiz oyunları oynuyor. Piyasa da bu hareketlerini pek beğenmemiş görünüyor.

Allahtan son 5.80-6.25 hareketinde sattım da kurtuldum bu lağımdan.. Allah kalanlara sabır versin!
    iyi ki sattınız şimdi bakınca daha iyi anlıyor insan dibin dibi var
    bu fiyatlardan yavaş yavaş yerine koyma zamanı gibi gerçi daha da düşebilir
    ama buraları destek yaptı sanki yine de yanılabilirim

8.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    iyi ki sattınız şimdi bakınca daha iyi anlıyor insan dibin dibi var
    bu fiyatlardan yavaş yavaş yerine koyma zamanı gibi gerçi daha da düşebilir
    ama buraları destek yaptı sanki yine de yanılabilirim
    İhracat kısmındaki kayıplarını yerine koymadığı, hatta geçen senenin üzerine ekleyemediği sürece sıradan bir tahta olarak kalacaktır. Ayrıca malum, şirkete bilmem ama patrona inanç kayboldu gitti. Artık ben ve benim gibileri kısa vadede kolay kolay yaklaşmaz.

En büyük takascı yatırım fonları son bir ayda 100 milyon lot satmış. Eh, patronda satmış ve satıyor. Qua'nın sırtı kolay kolay yerden kalkmaz diye düşünüyorum.

Tabiki şahsi görüşüm, kimseyi bağlamaz..

Sayfa 103/108 İlkİlk ... 35393101102103104105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •