Sayfa 24/108 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 185 - 192 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Merhaba, limit emir girdim ama henüz sabahtan beri 30 bin lot satışa erişemedim, bana denk gelmeyecek görünüyor.

sorum şu,

- aracı kuruma yarınki seans için akşam kapanışta yarınki fiyat belirlenir belirlenmez verebilirsem imkb gönderilecek emir listesinde en öne mi geçmiş oluyorum?

- aracı kurumdaki emir toplamı ne kadar az ise biste ulaşan alım emirlerinde sıranın en üstünde yer alma şansı artıyor mu?
    - aracı kurum istinyeye ne kadar yakınsa o kadar avantajlıdır diyebilir miyiz? internet bağlantısı kablo mesafesi ping açısından,

2.  Alıntı Originally Posted by trader.34 Yazıyı Oku
    Merhaba, limit emir girdim ama henüz sabahtan beri 30 bin lot satışa erişemedim, bana denk gelmeyecek görünüyor.

sorum şu,

- aracı kuruma yarınki seans için akşam kapanışta yarınki fiyat belirlenir belirlenmez verebilirsem imkb gönderilecek emir listesinde en öne mi geçmiş oluyorum?

- aracı kurumdaki emir toplamı ne kadar az ise biste ulaşan alım emirlerinde sıranın en üstünde yer alma şansı artıyor mu?
    - aracı kurum istinyeye ne kadar yakınsa o kadar avantajlıdır diyebilir miyiz? internet bağlantısı kablo mesafesi ping açısından,

boşuna uğraşma milisaniyede emir giriyorlar

3. Kaç tavan gider sizce?

4.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    boşuna uğraşma milisaniyede emir giriyorlar
    profil resminiz tanıdık geldi.

5. Tahminimce aracı kurum belli bir portföy büyüklüğüne gelinceye kadar alım için küçük yatırımcıya fırsat vermeyecek. Kaç seans tavan gideceği aracı kurumun erişmek istediği portföy büyüklüğüne ve küçük yatırımcının sabrına ve risk iştahına bağlı. Ben şahsen elime geçen 29 lotu hiç satmasam da dokunmaz bana.

6. https://paraajansi.com.tr/2021-yilin...taylari/84951/
    2021-yilinda-gerceklesecek-halka-arzlar-hangileri-detaylari/84951/

Sayfa 24/108 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •