Sayfa 29/108 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 225 - 232 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

Alıntı Originally Posted by MelaminReis Yazıyı Oku
    Muhtemelen gwind e girmek için tavanı bozdular. Kalan ve uzun vadeli düşünenler için iyi olmuş olabilir. Çok yükselmeden iyi fiyattan alım fırsatı verdi sonuçta.
    Takasta durmuyor mu ıkı gün para katılımı nasıl yapacak cuma son. Ayrıca herkese 30 tane vermediler mi kımın elinde bu kadar mal varda bosalttılar

2. Al gülüm ver gülüm ile halkı dökmek gibi sanki

3.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Quagr halka arzında şirket patronunu dinlemiştim, yapacağımız yatırımlarla çalışan sayımızı 1500 den 3000 e çıkaracağız demişti programda. Makine parklarının çok yeni ve rekabetçi olduklarından bahsetmişti.

Şimdi bu şirket ile Turex aynı değil benim gözümde. Ama tabi halka arz ederinin de belli bir miktar üstüne çıktı şimdiden. O yüzden herkes kendi hesabını kendi yapmalı. YTD
    QUA nın çalışan sayısı hali hazırda 551 kişi bunun 456 sı taşeron işçisi...

4.  Alıntı Originally Posted by MelaminReis Yazıyı Oku
    Muhtemelen gwind e girmek için tavanı bozdular. Kalan ve uzun vadeli düşünenler için iyi olmuş olabilir. Çok yükselmeden iyi fiyattan alım fırsatı verdi sonuçta.
    İşin ucunda dohol varsa kuruşumu yatırmam

5.  Alıntı Originally Posted by MelaminReis Yazıyı Oku
    Alakası yok para pazartesi anca geçer hesaba. halka arz olayı patladı artık egser benzer ayarda yarı fiyatına şu anda

6. Bedelsiz açıkladı heyt be yiğit !!!

7. Şirketimizin 15.04.2021 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile,

01.01.2020 - 31.12.2020 hesap dönemine ait sermaye piyasası mevzuatı hükümlerine göre hazırlanan finansal tablolarımızda 144.518.396 TL, yasal kayıtlarımıza göre ise 176.395.622 TL net dönem karı bulunmakta olup, Şirketimizin 2020 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmak üzere tamamı dağıtılabilir net dönem karından olmak üzere toplam 120.000.000 TL'nin bedelsiz pay olarak dağıtılmasının Genel Kurul'a teklifte bulunulmasına ve Kar Dağıtım Tablosunun ekteki gibi düzenlenmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla

Sayfa 29/108 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •