Sayfa 4/108 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 25 - 32 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Bu halka arza 35 lot emir gonderecem.Diyelim ki 38 lot dustu kisi basi benim gönderdiğim lotlar iptal olur mu yoksa 35 lot u verir mi.

2.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Bu halka arza 35 lot emir gonderecem.Diyelim ki 38 lot dustu kisi basi benim gönderdiğim lotlar iptal olur mu yoksa 35 lot u verir mi.
    İstediginiz kadar talepte bulunabilirsiniz alt limit üst limit yok 1 lot isteseniz bile verir

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela

3.  Alıntı Originally Posted by TRON Yazıyı Oku
    Ben de merak ettim şimdi.
    Dün akşam saatlerinde işleme açıldı talepte bulunabilirsiniz

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela

4. Max alacağı 300-400 TL arası

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İş Bankası aracı değilmi
    Nereden aldınız?
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. lot adedi ve fiyatını çarpıp yaklaşık 700-750bin talebe bölerseniz 500 lira civarı düşüyor adam başı, yani en az 500 mümkünse 700-800 liralık talep edilebilinir. fazlası gereksiz olacaktır.

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Nasıl talepte bulundunuz anlamadım.4-5 Nısanda talep toplaması yokmuydu
    Bende 5-6 Nisan biliyordum. Pazar günü bile talep başladığına göre iyice orta doğu olduk....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Matriks ve granit ikiside güzel firma. Matriks verdikleri sözleri yerine getirirse 3-5 sene sonra 100-150 tl olması hayal değil. Granit ise satış gelirlerinin büyük kısmı ihracat abd ye açılma hikayesi var. Şubat ayında yeni bir üretim bandı kuruluyor. Daha önce granit sektöründe çalışmış bir mühendis olarak firma her ne kadar yeni de olsa işi spesifik ve yüksek kar potansiyeli var. Her iki halka arzıda uzun bir süre taşımayı düşünüyorum.

Sayfa 4/108 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •