Sayfa 48/107 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 856 madde; 377 - 384 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. BIST TAŞ, TOPRAK endeksi içindeki pd/dd ortalaması çimentoları çıkarında 3.5 4 arasında ancak qua nın pd/dd nerdeyse şuan 9 lara yaklaştı ki bence zaten ocak şubakttaki bist 30-50-100 içindeki ralliler katsayıları şişirdiği için de pahalı arz oldu ve farkındalar, bu sebeple de rasyoları bedelsiz ile sektör ortalamalarına çekecekler gibi gözüküyor tabiki arz olur olmaz bedelsiz ile bunu yapmış olmaları etik olmadı önceki sayfalarda yazmıştım, isteseler kağıdı da sürerlerdi 35lere ama bu sürme işini de bedelsizle bölündükten sonraya saklıyorlar gibi.
    mayıs-eylül arası tüm dünyada borsaların yatay seyrettiği aylar bu nedenle kafamda bir rakam var oralara gelirse vedalaşacağım. bedelsizle bölündükten sonra eylüle doğru tekrar düşünürüm.

al-sat-tut tavsiyesi değildir şahsi görüşümdür.

2. Ben de düşerse alırım çıkarsa veririm modundayim kalanlari. Bugün mtrks güzel gider belki eşlik ederiz.

3. bazı arkadaşlar diyor ya daha dün arz oldu 30 günde ne olacak vs. bişey olsaydı olurdu zaten daha başka bişey olmasına gerek yok matriks de daha dün arz oldu %50 bedelsiz + 0.21 kuruş net nakit temettü dağıtım kararı verdi. qua bu kdar yatırımcı dostuysa bu kadar karlıysa %100 bedelsiz yerine bir kısmını nakit dağıtabilirdi, ama yapamaz, bu hisse çok pahalı yukarda yazdım zaten.

en büyük hayal kırıklığım da aslında ne %100 bedelsiz ne başka bişey, şahsen 30 dan 32 den hisseye giren insana da çıkıp patronun twitten yok ev alsan yarın fiyat düşse satar mısın diye ev örneği vermesi. Komik.

Quanın pd/dd ' nin yarısından az olan ege seramik bile 0.75 kuruş nakit temettü dağıtması bekleniyor. yok patron iyi adam yok ş,rket söyle karlı böyle uçakacak... geçiniz abim geçiniz. kimsenin babasının oğlu değil. siz cebinize bakın.

al-sat-tut tavsiyesi değildir şahsi görüşümdür.

4. Bugün yayınlanan SPK bülteninde Siyahkalem Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. yi Ali Ercan’ın aldığını görüyorum. Bu QuaGranit’in kurucusu olan Ali Ercan mıdır acaba.
    Siyahkalem Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Başbakanlık Konut İdaresi ve TOKİ ile çalışıyormuş, ihalelerde yer alıyormuş ve rezidans yapımı ihalelerine katılan 1975 kuruluşlu bir şirketmiş.

5. Enseyi karartmayın.
    Kar, zararın ikiz kardeşidir.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Bugün yayınlanan SPK bülteninde Siyahkalem Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. yi Ali Ercan�ın aldığını görüyorum. Bu QuaGranit�in kurucusu olan Ali Ercan mıdır acaba.
    Siyahkalem Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Başbakanlık Konut İdaresi ve TOKİ ile çalışıyormuş, ihalelerde yer alıyormuş ve rezidans yapımı ihalelerine katılan 1975 kuruluşlu bir şirketmiş.
    Makro insaattir buyuk ihtimal

7. https://prnt.sc/12m2rs9
    Bu haftanın aracı kurum dağılımı.

8.  Alıntı Originally Posted by KediFonu Yazıyı Oku
    Makro insaattir buyuk ihtimal

Bizim patronmuş.
    https://prnt.sc/12m98ff%20

Sayfa 48/107 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız