Sayfa 70/108 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 553 - 560 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Geçtiğimiz dönemlerde de yazdım şirketin bir sıkıntısı yok bilanço da gösterdi bunu, değer yatırımcısı tayfası var tweetr da sistematik saldırı yaptılar ve o dönemde hisse inanılmaz baskilandi, patron üstünden yürütülen algı hiç yapılmamış gibi şimdi bilanço analizi v.s., çok tehlikelidir ardyz de de aynısı yapıldı,tezol da denendi v.s., tam tersi kontr hissesinde de pozisyon alındı hisse pazarlandi tavan tavan gitti, bunları niye yazdım küçük yatırımcı şirketin faaliyetlerine odaklanırsa mağdur olmaz,quagr alan da mutlaka uzun vadeli kazanmaya başlayacaktır

2.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Şirket on numara ama patron sıkıntı, birde satılabilir hale getirilmiş tepemizde duran milyon milyon lotlar.. keşke güven veren kurumsal bir yapıda olsaydı bu firma.. çok başka yerlerde olurdu

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    her an satılabiliyorsa patronu uzak durmak lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    her an satılabiliyorsa patronu uzak durmak lazım.
    Kap haberlerinde detayları görebilirsiniz.. ama satılabilir hale getirilen lotların bir kısmı kredi anlaşmalarına teminat gösterildi diye biliyorum.. yinede en garanti yol yatırımcı ilişkileri ile ayrıntılı görüşme yapıp öyle karar verin..
    Ben hisse elimde iken gelen bu satılabilir hale getirilen pay kap haberleri sonrası hissenin göçüşü sırasında verdim gitti.. benden sonra iki kere daha aynı kap haberi atıldı sonrasını takip etmedim.. patron güven verseydi en güvendiğim hisseydi

Aynı kap haberini karye hisseside attı mesela geçen 10 gün falan önce.. açın bakın grafik ne hale geldi.. sabırla bekliyoruz içine ediyorlar tek hamle ile

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Patron işi çok çok önemli. Bir ara 12 lira civarında egser ile aynı fiyattaydılar şimdi egser 19 lira bu 13lerde. Ki egser temettü imtiyazı olan bir hisse. Ama bunun patronla kıyaslayınca çok kurumsal gözüküyorlar 😃

5. Patron kaydettirdiği lotları satacaksa, neden buralardan satsın?

Haber bombardımanıyla yukarı sürer, her çıkışta da verir.

Bence tabi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Egser:25.30tl oldu bizde ancak ziddik zoruyla 15 kapatabildik.
    Laa patron bendeki 1650 lota ihtiyacınız varsa arayın beni de uygun fiyata vereyim, bu kadar baskıya gerek yok.
    Haftalık hacimleri günlük hacimleri hepsi yerlerde. Son 16 haftada, haftalık 200 milyon hacmi sadece bir kez yapabildi.
    İlgi sıfıra indi sayesinde, bok var gibi lotlarını satilabilir hale getirip tek bir açıklama yapmayarak hissenin anasını ağlattınız.
    Gel lan borsacı patron, seversem sana bedava vereceğim bendeki lotlari, Ramazan da hiç olmazsa sevap olsun, seni gibi gözü açları doyurmak.
     Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Patron işi çok çok önemli. Bir ara 12 lira civarında egser ile aynı fiyattaydılar şimdi egser 19 lira bu 13lerde. Ki egser temettü imtiyazı olan bir hisse. Ama bunun patronla kıyaslayınca çok kurumsal gözüküyorlar
    SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 15-16 üstü, yeni band açar.
     Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Egser:25.30tl oldu bizde ancak ziddik zoruyla 15 kapatabildik.
    Laa patron bendeki 1650 lota ihtiyacınız varsa arayın beni de uygun fiyata vereyim, bu kadar baskıya gerek yok.
    Haftalık hacimleri günlük hacimleri hepsi yerlerde. Son 16 haftada, haftalık 200 milyon hacmi sadece bir kez yapabildi.
    İlgi sıfıra indi sayesinde, bok var gibi lotlarını satilabilir hale getirip tek bir açıklama yapmayarak hissenin anasını ağlattınız.
    Gel lan borsacı patron, seversem sana bedava vereceğim bendeki lotlari, Ramazan da hiç olmazsa sevap olsun, seni gibi gözü açları doyurmak.

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hocam düşüncenize saygı duymakla beraber bu şirketin maalesef sahibinden dolayı cüzzamlı muamelesi gördüğünü düşünüyorum. Bakınız hektasa, Kar bunun yarısı kadar sermayesi 3 kat fazla olmasına rağmen. Millet tutturmuş bir tarım, gübre, ot bok olayı adamların f/k olmuş 60 küsür. Biz ise 6 f/k ile Sanayi şirketlerinin medarı iftiharı oluyoruz. Ve 3 ay içerisinde bitecek olan 3 kat kapasite artışı mevcut.

Sayfa 70/108 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •