Sayfa 78/108 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 617 - 624 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. kağıda nerden girdiğine göre kişilerin görüşleri değişebilir.Ancak yeni yükselen yıldız lafları edenler için son yapmış oldukları hareket çok büyük hayal kırıklığı yarattı.

%1066 bedelsizler 4 kat artan bilançolar meğerse mal kilitlemek için kullanılacak tezgahmış.Bir yerden dönecek deyip alttan almayın muhakkak düşeceği dipte bir süre bekleyecek

İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim diyen ünlü iş insanı robert bosch u saygıyla anıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Patron şöyle tweet atıyordu

Ne kadar güven veriyor

Ben bu açıklamadan sonra satmıştım. Sanki bakkal yönetiyor. Patron böyle twit atıyorsa vay halimize dedim çıktım.

3. Hissedarlarımızdan ve yatırımcılardan gelen soruları cevaplandırmak üzere, 21.03.2023 tarihinde Kamuoyu Aydınlatma Platformunda "A.B Ticaret Komisyonu Anti Damping Soruşturması Hakkında" yapılan açıklamanın aşağıdaki şekilde güncellenmesi ihtiyacı doğmuştur.

04.03.2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu ve şirket web sitemizde yayınladığımız 01.01.2022-31.12.2022 dönemine ilişkin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporumuzun "Şirket Faaliyetleri ve Faaliyetlere İlişkin Önemli Gelişmeler" başlıklı on üçüncü bölümünde, Avrupa Birliği Ticaret Komisyonu Anti-Damping Soruşturması sonucu hakkında aşağıdaki açıklama kamuoyu ve yatırımcılarımız ile paylaşılmıştır.

Avrupa Birliği Ticaret Komisyonu, 3 Aralık 2021 tarihinde Avrupa Seramik Üreticileri Birliği'nin şikâyeti üzerine, Türkiye'nin yanı sıra Hindistan'da "Seramik karo" ve benzeri kategorisi ithalatına karşı, bu alanda faaliyet gösteren şirketler bakımından anti-damping soruşturması başlatmıştır.

Nihai karar 10 Şubat 2023 tarihinde komisyon tarafından açıklanmıştır. Kararda, soruşturma kapsamına alınan Şirketimiz ve ilişkili tarafımız Bien Yapı Ürünleri San. Tic. A.Ş. için %4,8 dampinge karşı gümrük vergisi önlemi alındığı açıklanmıştır. Soruşturma kapsamında iş birliğinde bulunan Türkiye'de aynı alanda faaliyet gösteren diğer şirketler için gümrük vergisi oranı %9,20 olarak açıklanırken, iş birliğinde bulunmayan şirketlerde bu oran %20,90 olarak belirlenmiştir. Bahsi geçen gümrük vergisi 10 Şubat 2023 tarihinden başlayarak 5 yıl süre ile geçerli olacaktır.

Avrupa Birliği ülkelerine yapılan satışların 2022 yılında toplam yurt dışı satışlarımıza ve net satışlarımıza (yurt içi ve yurt dışı toplamı) oranı sırasıyla %53,1 ve %13,1 seviyelerinde olup söz konusu karar ile birlikte getirilen gümrük vergisi önleminin, Şirketimiz faaliyetlerine, satışlarına ve karlılığına önemli bir etkisi olmayacağı değerlendirilmektedir.

Süreçle ilgili olarak yeni gelişmelerden kamuoyu ve yatırımcılarımız bilgilendirilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur,

Saygılarımızla,
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. 10 bedelsiz verdi mi, verecek mi dostlar
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

5. formdaki yerini zor buldum qua nın..tacirler sen kendi kendine ne işler çeviriyon böyle sant eseri gibisin..çöptemi buldun parayı burayı okuyacak halin kaldığını sanmıyorum..nasıl bir geri zekalısın..50 bin sat sonra 150 bin al sonra 200 bin sat her yeri zarar..satın sat aldın al tahta sahibi sana kıçınla gülüyo..kaçıncı bu yaptığın salaklık..aldın otur adam gibi bir yerde çayını iç izle..200 bin alınca kendini bi bk mu sanıyon..karanlıkta operasyonlar yalana dolan...patron seni şikayet edşp lotlarını 1 sene bloke koydurur sıcar ağzına..otur yerine git işc al ak banka al..senin para biter burda..akıllı ol..
    al sat tavsiyesi değildir.

6. sen bunun sahibinin kim olduğunu tahminim bilmiyorsun...karanlığa yazdığın malı yarın gene yaz dua et alsınlar 60 larda anca satarsın sonra oda belki gelme bida..

7. hacim yalan dolan mal ekipte 200 bin dolaşımda tacirler gibi geri zekalılar sanıyo tahta boş sahipsiz..sen satarsın bakarsın tavanda..10bedelsiz veriyo vatandaş..burdan mı böler sanıyorsun..öyle san.

8. hergün 8 tır çıkıyo hepsi yurt dışı..gelsin bilanço bakbakalım ne çıkıyo..

Sayfa 78/108 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •