Sayfa 86/108 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 681 - 688 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. % -7.2 düşüşe verdiği tepki % 1 bile değil. Hem de endeks %2.2 yapmışken..

Görünen o ki 5.50 yi bekleyeceğiz artık.

3 aydan fazladır düşüyoruz. Hem de endeks yükselirken. Bunu kime-kimlere borçlu isek hepsinin yedi ceddinin a.......k........

O... çocukluğunuzun derecesi karşısında size şapkamı çıkarıyorum

2. Bir mevzu var anlayamadığım. Bilen varsa lütfen açıklasın,çok merak ediyorum:

Şirketin sermayesi:2.640.000.000. 1 TL nominal değerli 2.640.000.000 hisse demek bu.

ALİ ERCAN 1 milyar 247 milyon 443 bin = % 47,25
    Q YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ 538 milyon 646 bin = % 20,4
    DİĞER 853 milyon 910 bin = % 32,35

Fiili Pay Dolaşım Oranı = 852.526.984,99 = % 32,29

Ama takaslara bakınca, aracı kurumlar elinde görünen hisse sayısı ise yaklaşık 1 milyar 430 bin. Sermayenin % 54.16 sına tekabül ediyor.Nasıl oluyor bu? Bu rakamın ne FPDO ile alakası var, ne halka açıklık oranı ile, ne de sermaye yapısında ki 'diğer' kısım ile..

Bilen varsa lütfen açıklasın!

3. tam bilgim yok ama borsada işlem gören tipe dönüşen senetlerden dolayı o miktar olabilir

4. Fena ırzıma geçilmiş gibi hissediyorum YTD
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. 8 TL nin altı, 7 TL nin altı derken 6 TL nin da altını gördük.. Hem de endeksin % 40 prim yaptığı süreçte..

Ocağımıza incir ağacı diktiniz!

Gözünüzü toprak doyursun o..... çocukları. Yedi ceddinizin a..... k.....

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Fena ırzıma geçilmiş gibi hissediyorum YTD
    Bunun adı yatırım değil, bunun adı borsa değil. Bunun adı tecavüz.. Defalarca yazdım bize tecavüz edildiğini.

Ama gün gelecek devran dönecek. Ben o zaman da burada olacağım. Paralarımı keyifle sayarken yatırımcı kılıklı bu tecavüzcü o... çocuklarına ve ecdatlarına küfür etmeye devam edeceğim.

7.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Bunun adı yatırım değil, bunun adı borsa değil. Bunun adı tecavüz.. Defalarca yazdım bize tecavüz edildiğini.

Ama gün gelecek devran dönecek. Ben o zaman da burada olacağım. Paralarımı keyifle sayarken yatırımcı kılıklı bu tecavüzcü o... çocuklarına ve ecdatlarına küfür etmeye devam edeceğim.
    Ne olur ortağım sence. Nerede durur bu zulüm 3 aydır düşüyor hangi fiyata kadar geri çekilebilir

8. Borsa hayatımda burada geldiğim oyuna asla düşmemiştim fena hallettiler valla

Aslında geçen teknik anlamda herşey müsait idi döndü dedim kendimce mala girdim girdiğim günden beri tepe taklak destek te tanımıyor endeks toparlıyor bu toparlamıyor felan iyi denk getirildim

Sayfa 86/108 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •