Sayfa 90/108 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 713 - 720 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Benden de çıkmaz. Ama seresfsiz tahtacı neredeyse herkesi döktü bu son 4 ayda

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Saat 17.30 itibariyle endeks %3.13, Qua %2,49.. Tek kelimeyle kepazelik!

3.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Saat 17.30 itibariyle endeks %3.13, Qua %2,49.. Tek kelimeyle kepazelik!
    Düşmeye başlamadan önce geçen endeks bu seviye de iken 6.25 miş

Düşerken endeks üstü çıkarken altı çıkıyor nolcak böyle ortağım
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Düşmeye başlamadan önce geçen endeks bu seviye de iken 6.25 miş

Düşerken endeks üstü çıkarken altı çıkıyor nolcak böyle ortağım
    İlk düşüşte endeks küçük bir kar realizasyonu yaparken biz başladığımız yere geri döneceğiz.

Yatırım fonları o kadar çok ve sert tecavüz ettiler ki hisseye, bitkisel hayata girdi. Uzun zaman da çıkacakmış gibi görünmüyor.

Tek umut 9 Kasımda açıklanacak bilançoda. Bu durumda 2 seçenek var:

1. Bilanço kötü gelecek (ki sanmıyorum) ve baskı bitecek. (demekki 3.5 aylık düşüşün nedeni buymuş diyeceğiz)
    2. Ya da tam tersi çok yi bilanço gelecek ve hisse bitkisel hayattan çıkacak.

Her iki durumda da hissede satış baskısının biteceğini öngörüyorum.

Tabi tüm bu varsayımlar endeksin en azından bulunduğu yeri koruyacağı üzerine, endeks çakılırsa ruhuna fatiha.

5.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    İlk düşüşte endeks küçük bir kar realizasyonu yaparken biz başladığımız yere geri döneceğiz.

Yatırım fonları o kadar çok ve sert tecavüz ettiler ki hisseye, bitkisel hayata girdi. Uzun zaman da çıkacakmış gibi görünmüyor.

Tek umut 9 Kasımda açıklanacak bilançoda. Bu durumda 2 seçenek var:

1. Bilanço kötü gelecek (ki sanmıyorum) ve baskı bitecek. (demekki 3.5 aylık düşüşün nedeni buymuş diyeceğiz)
    2. Ya da tam tersi çok yi bilanço gelecek ve hisse bitkisel hayattan çıkacak.

Her iki durumda da hissede satış baskısının biteceğini öngörüyorum.

Tabi tüm bu varsayımlar endeksin en azından bulunduğu yeri koruyacağı üzerine, endeks çakılırsa ruhuna fatiha.
    İyi gelen bir bilanço hissenin PD/DD ve F/K değerlerini de düşüreceğinden görece ucuz görünecek. (Tabi sektör ortalamaları da önemli). Bu durumda başka alıcılar da gelebilir hisseye. Ya da yatırım fonları denen çakal sürüsü sattıklarını geri alabilir.

Tabi tüm bunlar iyimser senaryolar. Endeks rekorlar kırarken 3.5 aydan fazla katıksız düşmesinin görünür bir nedeni olmadığından yorumlamak da zor.

6. Sabrede sabrede kazanacağız yapacak birşey yok

7. Endeks %3.19, Qua denen tuvalet kağıdı%2.

Endeks rekorlar kırarken 4 aydır düşen hisse bir türlü toparlanamıyor. Zararda mı, değil, batıyor mu, hayır ama borsanın tüm o.... çocukları üzerine üşüşmüş gibi, yerinden kalkamıyor.

Kap haberlerine geçmişe dönük söyle bir inceledim. Patron denen baş çakal 2022 Aralık ayından beri, son satışı daha bu ay başında 64 M nominal olmak üzere 1 milyar 100 milyon TL lik hisse satmış. Dile kolay, 1.1 milyar...Hem de tam da Biz can çekişirken yaptı bu son satışı. Başka söze ne hacet. Tecavüzcüyü uzaklarda arama. Türk borsası KY düdükleyen patronlar dünyasıdır.

Allah cümlenizin belasını versin. Gözünüzü toprak doyursun. Allahın laneti üzerinize olsun!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Endeks %3.19, Qua denen tuvalet kağıdı%2.

Endeks rekorlar kırarken 4 aydır düşen hisse bir türlü toparlanamıyor. Zararda mı, değil, batıyor mu, hayır ama borsanın tüm o.... çocukları üzerine üşüşmüş gibi, yerinden kalkamıyor.

Kap haberlerine geçmişe dönük söyle bir inceledim. Patron denen baş çakal 2022 Aralık ayından beri, son satışı daha bu ay başında 64 M nominal olmak üzere 1 milyar 100 milyon TL lik hisse satmış. Dile kolay, 1.1 milyar...Hem de tam da Biz can çekişirken yaptı bu son satışı. Başka söze ne hacet. Tecavüzcüyü uzaklarda arama. Türk borsası KY düdükleyen patronlar dünyasıdır.

Allah cümlenizin belasını versin. Gözünüzü toprak doyursun. Allahın laneti üzerinize olsun!!!
    Ortağım toplam kaç defa satış yapılmış geçen 6.50 den yapmıştı onun dışında varmıydı önceden ? Onları kaçtan satmış varsa
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 90/108 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •