Sayfa 51/108 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 401 - 408 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. 1 yıl hisse oranı yükselmesi mümkün değil bu neyin kaydı eğer patron bu dalavereyi bilmiyor ise yapacağı tek şey ver elindeki hisseleri verin şirkete demesi dir siz yolunuza biz yolumuza diyecek rejonu kesecek yatırım tavsiyesi değildir

2. 1 yıl hisse oranı yükselmesi mümkün değil bu neyin kaydı eğer patron bu dalavereyi bilmiyor ise yapacağı tek şey ver elindeki hisseleri şirkete al atını demesi dir siz yolunuza biz yolumuza diyecek rejonu kesecek yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : ercan65; 12-05-2021 saat: 22:39. Sebep: mükerrer yazı

3. Borsada 1 yıl boyunca hisse oranı yükselemez 11 ay evvelden ne kaydı bu iş kargalar güler eğer patronun bu işten haberi yok ise bahsi geçen hisseleri şirketimizce alınacağını beyan eder hissemi kimseye yem etmem demesidir yatırım tavsiyesi değildir

4. hedef girişim sermayesi çakal oyuncularıyla hisseyi bilançoyu çakallarına önceden bildirip aldırdı borsaya bildirdikten sonra bu
    çakallar alıcılara verip kaçtılar bu günde hisselerini satacağını söylüyor bu hedefin çakalları hedef girişimde yaptıkları oyunları spk fark edip bu çakallara ceza verdi bu çakallar sattıklarını nerden tekrar yerine koyarlar bilinmez hedef girişim def olup gittikten sonra kağıt kendine ozaman gelir eğer patron bu hedef gibi çakallık yapmak isterse hedefin çakallarını işe çağırabilir iyiki cuzi bir miktarla alış yapmışız ben böyle düşünüyorum

5. Kim alır kim satar bilmem kendi kararlarıdır. Kendi bütçeme göre halka arzdan aldım, 27 den aldım 25 den de aldım. Daha düşer mi bilmem ama düşerse yine bütçem oranında ilave yaparım. Fabrika yerinde duruyor. Üretimi arttırmak için yatırım yapıyor. İhracat oranları iyi. Bana göre al sat kağıdı değil al yat kağıdı. Kısaca bence film başlamadı ve başlayınca ben burada olmak istiyorum. Yazdıklarım hayalim olup yatırım tavsiyesi değildir. Ayrıca borsadan anlamam. Saygılar.

6. Hayırlı bayramlar.

7. Satışın yarışı ihracat,
    Kapasitesinin %100 ünü kullanan bir şirket,
    Çok güzel ilk çeyrek bilanço ve karlılık,
    Eylülde kapasite artırımın ilk ayağı idevreye alınacak,
    Ocak 2022 de kapasite artırımın ikinci ayağı devreye alınacak.
    Yatırım yapan ve büyüyen ve karlı bir şirket.

Bunlara bakınca Hedef'in ne halt ettiği hiç umurumda değil dostlar.

Hepinize keyifli bir bayram dilerim.

8. bu işin erbabı abilerden rica ederek sormak isterim. günlük vaziyeti bir kenara bırakırsak, şunu diyebilsem uzun vade tutmak isterim. bu kağıt min. 1 sene sonra en kötü %50-60 prim yapar mı? öyle ucuk kaçık hedeflere gerek yok. şu anki değere göre 40 olur mu? bu soru yanlış bir soru olabilir ama önceki benzer senaryoları yaşamış kişiler 1 yıl içinde hissenin ne yaptığını da az çok bilirler.

Sayfa 51/108 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •