Sayfa 52/108 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 409 - 416 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1.  Alıntı Originally Posted by sofia Yazıyı Oku
    bu işin erbabı abilerden rica ederek sormak isterim. günlük vaziyeti bir kenara bırakırsak, şunu diyebilsem uzun vade tutmak isterim. bu kağıt min. 1 sene sonra en kötü %50-60 prim yapar mı? öyle ucuk kaçık hedeflere gerek yok. şu anki değere göre 40 olur mu? bu soru yanlış bir soru olabilir ama önceki benzer senaryoları yaşamış kişiler 1 yıl içinde hissenin ne yaptığını da az çok bilirler.
    Saygıdeğer Sofia, kimse size şu kadar sürede şu kadar prim yapar diyemez. Ama yatırım yapmaya değer mi sorusuna bir önceki mesajımda kendimce nedenleriyle cevap verdim sayabilirsin.

2. Bugun birçok kişiden gelen mesajlardan dolayı yazıyorum. Bugun yapılan KAP açıklamasında şahsım adına herhangi bir hisse kaydı veya satışı söz konusu değildir. Zaten halka açılma tarihinden itibaren 6 ay şahsımın satmama taahhüdü 1 yıl da bedelli yapmama taahhüdü vardır. Demiş kendileri

3.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Şimdi sarhoş kanka,
    Bana alıntı yaptığına göre ve dahi benim mesajımda kar ve patron kelimelerine vurgu yaptığıma göre bazı şeyleri karıştırıyorsun.

1. Evet dediğim doğrudur, Quagr güzel kar yaptı. Üstelik bunu halka arzdan hemen sonraki bilançoda gördük. Bunu biraz açayım istersen sarhoş kanka. Şirket isterse bilanço şişirmesi yapıp, fiyatını yükseltip öyle arz edebilirdi ama yapmadı. Tam tersine ciddi miktarda kar açıklması, tam 7 kat, arzdan sonra geldi.

2. Evet patron güzel adam. Hissedarının dahi arkasında durduğunu gösterdi, doğru zamanda bedelsiz açıkladı. Gizlenmeyen, dürüst, samimi bir adam. Borsadaki çoğu patronun hayalet modunda olduğunu söylememe gerek var mı?.

3. Ayrıcs patronun hisse geri alımı yaptığını herhalde biliyorsundur. Bunu açıklamama gerek yok sanırım. Olumludur.

4. Borsada işlem gören tipe dönüştüren kişi patron değil. Hedef Girişim. Burayı karıştırmıyorsundur umarım sarhoş kanka.

5. Hedef girişim mal almış, kuralına göre de istediği zaman satar, buna da kimse karışamaz.

6. Hedef Girişim takip ettiğim kadarıyla, fon ortağıyım oradan biliyorum, karlı gördüğü bütün şirketlere girer.

7. Hedef girişim malını borsada işlem gören tipe dönüştürdü diye illa hemen ilk gün satacak demek değildir. İStediği zaman satar.

8. Hedef Girişim hisse sattı diye bizim granit fabrikamız yıkılmaz, yurtdışı satışlarımız kesilmez, QuaGranit batmaz sarhoş kanka.

Sen ortağı olduğun şirket iyi çalışıyor mu, patronu dürüst mü, kar zarar durumu nedir bunlara bak kanka. Bir de sana özel bilgi vereyim. Türkiye gibi kırılgan ekonomisi olan ülkelerde ihracat yapan şirket iyidir, baş tacıdır kanka.
    Altına imza atacağım bir yorum. Şirket kapasitesini 3 katına çıkarıyor.

4. Güzel haber yolla malı kitle garibana sonra satış haberi Hızlı öğrendi bunlar cakalligi

5. qua granit patronunun yanlışı fazla Halka arzı info ya veriyorsun yetmemiş gibi hedef girişime toplu hisse satıyorsun zaten 2 -0 malup başlıyorsun adam şimdi kılıç gibi tutuyor hissenin üzerine samimi olunsaydı tamamını halka arz yöntemi yapsaydın ky özür anlamında bedelsiz özür anlamında ky başını okşamalar çıkıp delikanlı gibi hedef girişim sermayesinin hisselerini isteyip alman lazım yoksa sizi samimi bulamayacağım zaten adamlar rantiye bunlara sende çanak tuttun borsaya haber gelmeden 1 gün önce infa gelene geçene mal çaktı spk uyuyor yatırım tavsiyesi değildir

6. Şu twitle mal kitlediler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. İNFO 5 milyon hisseyi takasına geçirdi.

8. hedef girişim ve hedef portfoy belki trade olarak bir kısmını kullanabilir ama tamamen çıkmak için yeni hatların açılmasını bekleyeceklerdir.

Aydın ilinin nisan ihracat verileri ilk çeyrege göre iyi. Ben mayıs haziran içinde olumluyum. Dolar ın değerlenmeside şirkete pozitif yansıyor. abartmasak tüm girdiler tl olarak

Sayfa 52/108 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •