Sayfa 75/108 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 593 - 600 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Bugün benim için bu hisse bitmiştir.Dün ve bugünkü başıboş hareketler ky için buranın ne kadar sıkıntılı olduğunu gösterdi.Bu hisseyi taşımak manasızlaştı benim için herkese bol kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Bugün benim için bu hisse bitmiştir.Dün ve bugünkü başıboş hareketler ky için buranın ne kadar sıkıntılı olduğunu gösterdi.Bu hisseyi taşımak manasızlaştı benim için herkese bol kazançlar dilerim.
    Halka arzdan beri bekliyorum. Satmam. Evladiyelik. Temettü veya bedelsiz bekliyorum.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. 240 milyon TL olan Ödenmiş Sermayesini 31.12.2025'e kadar 525 milyon TL'ye yükseltebilir. Bu da Ödenmiş Sermayesinin %118,75 arttırılması demek. Bu artırımı tek seferde yapmayabilir. Birkaç seferde artırım yaparak 525 milyon TL'ye ulaşabilir. 2025 yılının sonuna kadar süresi var. Aslında Endeksteki yükseliş havası halen olumlu gibi. Yönetim, geç kalmadan karar verirse iyi olur, herkes için.

4.  Alıntı Originally Posted by nttur1 Yazıyı Oku
    240 milyon TL olan Ödenmiş Sermayesini 31.12.2025'e kadar 525 milyon TL'ye yükseltebilir. Bu da Ödenmiş Sermayesinin %118,75 arttırılması demek. Bu artırımı tek seferde yapmayabilir. Birkaç seferde artırım yaparak 525 milyon TL'ye ulaşabilir. 2025 yılının sonuna kadar süresi var. Aslında Endeksteki yükseliş havası halen olumlu gibi. Yönetim, geç kalmadan karar verirse iyi olur, herkes için.
    Kârına göre bunu yapabilir.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Siz o günlerde peker halk tv yeni çağ vb ...
    Sözlerine kanarak inşallah hareket etmiş ve almamışsınızdır.
    O zaman hisse 30 tl civarı idi.
    şimdi 60 tl civarı
    umarım sizin gibiler bu şirketten para kazanamaz

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    bu hisse alinir mi diye incelerken , internete , vs baktim, arastirma yaptim ama hic guven vermeyen hisse, hicte guven vermeyen sahipler

bana uzak , zaten sayfasinda ayda yilda bir yazilmis

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...e=donanimhaber
    size cevabı verdim

7. Şirketimiz ile Türkiye'deki en büyük dağıtıcımız olan Mehmet Ceylan Yapı Malz. Nakliye Turizm Ve İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. arasında 2023 yılını kapsayan 1.000.000.000 TL tutarında satış anlaşması imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8. Yatırımlarının karşılığını bu yıl alacak. İlk günden beri buradayım. Bas basabildiğin kadar kafasına. Sözüm sana tahtacı; sana vereceğim tek şey bacaklarımın arasındaki sosistir. Yalaya yalaya avunursun. Hergün senin için tavana 1 lot satış yazacağım. Bul beni tahtacı denen yumuşak!

Sayfa 75/108 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •