Sayfa 95/108 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 753 - 760 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. İşin en vahim, en ahlaksız, en ş......f olan kısmı şu ki; patron denen ahlaksız hırsız 09/10 ekimde, yani ham bilanço belli olduktan ama biz daha öğrenmeden 1 ay önce tam 64 milyon lot satabiliyor. Karşılığı 416 milyon. Şimdi geri alsa 60 milyon kar.

Nasıl olur bu? Bu 'insider trading' in babası,feriştahı değil mi? Adam bizim bilmediğimiz bilgiyi 1 ay önceden öğrenip nasıl olurda bu miktarda hisse satabilir. Denetleyici kurumlar, kurallar buna nasıl izin verir?

Daha önce de yazdım. Borsada KY düşmanı patronların Allah belasını versin, kökünü kurutsun inşallah. Tabi bu ahlaksızlara izin verenlerin de.

Yine daha önce yazdığım gibi; çocuğunuzu mutlaka Londrada finans/işletme okutun. Hırsız,arsız ve ahlaksız olacağı kesin ama zengin olursunuz!

2. Geçmiş olsun arkadaşlar. Ben de çok yok. Ama uzun süre bekleyen arkadaşlar için kötü bir bilanço olmuş. Ama arkadaşın dediği gibi en kötü geride kaldı. Belki de sıkışmasının nedeni de budur. Umarım ters etki yapar.

3. Hakkımızda hayırlısı olsun napalım

4. Ne yeni bir ihale ne de yeni bir pazar haberi..

Faaliyet raporunu okudum. Maalesef hiç de iyimser şeyler göremedim gelecek için. Okurken içim daraldı.

Bıraktım kar etmeyi, bıraktım enflasyon karşısında değer kaybını telafi etmeyi, bıraktım dolar bazında para kazanmayı, maliyetimi çıkarsam çok kazanmış kadar sevineceğim. Faaliyet raporundan anladığım maalesef bu. Ruhuna fatiha.

Bildiğin bir bok çukuruna düştük. Çıkana kadar soluyacağımız bok kokusu yanımıza kar kalacak. Tek kar'ım da sanırım bu olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Ne yeni bir ihale ne de yeni bir pazar haberi..

Faaliyet raporunu okudum. Maalesef hiç de iyimser şeyler göremedim gelecek için. Okurken içim daraldı.

Bıraktım kar etmeyi, bıraktım enflasyon karşısında değer kaybını telafi etmeyi, bıraktım dolar bazında para kazanmayı, maliyetimi çıkarsam çok kazanmış kadar sevineceğim. Faaliyet raporundan anladığım maalesef bu. Ruhuna fatiha.

Bildiğin bir bok çukuruna düştük. Çıkana kadar soluyacağımız bok kokusu yanımıza kar kalacak. Tek kar'ım da sanırım bu olacak.
    Ortağım bu kader dert etme kendine

Her karanlığın aydınlığı vardır

Bende zarardayım öyle 1/2 bin lot da değil yani

Vesselam ya dert edip hasta olacaksın

Yada zararı kabul edip hatanın neresinden dönersem kar diyeceksin

Böyle Allah göstermesin hasta olursun

Şirketin batacağını yada işlerin berbat gideceğini düşünüyorsan birşey diyemem

2/3 hafta önce ben sordum hatırlarsan işçi alıyor dedin o yüzden panik yapma bence

6. Aylardır düşüyor

Yükseldi mi sert düşüş bekliyorsunuz

Kimse kusura bakmasın bedavaya veya zararına verilecek param yok

Neah alırlar benden zararına hisseleri

7. Dün akşamdan beri içim karardı yani

Nereye girsem alt fiyatlar yazılıyor

Sanki batmışız gibi yazılar felan

Tüm küçük yatırımcı böyle düşünüyorsa satsın da bu çile bitsin yani

Zaten adamların amacı da bu 8/9 dan çaktıklarını alttan almak ytd

8. Beklenti satılırsa gerçekleşince alınır

Beklenti alınırsa gerçekleşince satılır

Biz haberi en son duyanlarız