Sayfa 45/108 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 353 - 360 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Phillipcapital 23 üzeri tutmaya çalışıyor. Neyse az izleyelim

2. Şirket hissesini geri alıyor, umarım zır zır zırlayan tayfa çıkar da kafamız bir rahat eder.

Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Şirket hissesini geri alıyor, umarım zır zır zırlayan tayfa çıkar da kafamız bir rahat eder.
    Yeterki sen aglama....aldıgına nerden kanaat getirdin

4. Malum takımlı arkadaşım ve diğer yakınan arkadaşlar, bakın genel müdür alım yaptı,

Düşerken siz yükselirken biz mi yazalım? Burayı daha dolu bilgi paylaşımlar için kullansak daha iyi değil mi?

Maliyete gelsin diyenler izleyelim bakalım yazıyor şu an.

Yatırımcı olun ve sızlanmayın lütfen bügünden sonra ağlayan bana göre kötü niyetlidir ben bunları okumak zorunda değilim.

Ytd.

5. Zaten iyi niyetli olmadıkları çok açık üstat, bir kere doğru düzgün uyardım, efendice bir şeyler öğrenmeye çalışacaklarına hisseyi manipüle etme derdindeler. Bunlardan birini zaten diğer sayfalardan da biliyorum, hep böyle bu kişi! Amacı tamamen hisseleri manipüle etmek!
     Alıntı Originally Posted by 2Ekmek1Samsun Yazıyı Oku
    Malum takımlı arkadaşım ve diğer yakınan arkadaşlar, bakın genel müdür alım yaptı,

Düşerken siz yükselirken biz mi yazalım? Burayı daha dolu bilgi paylaşımlar için kullansak daha iyi değil mi?

Maliyete gelsin diyenler izleyelim bakalım yazıyor şu an.

Yatırımcı olun ve sızlanmayın lütfen bügünden sonra ağlayan bana göre kötü niyetlidir ben bunları okumak zorunda değilim.

Ytd.

6. bugün güzelleşti.

7. Genel müdürün alım yapması güven verici tabiki.Az önce yatırımcı ilişkileri yetkilisi Hüseyin bey ile görüştüm.Bilancoyu 10 Mayıs'a yetiştirmeye çalışıyorlarmış,genel kurul tarihi haftaya belirlenebilirmiş."Hisse fiyatına biz birşey yapamayız ,bizim yapmamız gereken bildiğimiz işi yapmak ,teknik granit üretmek,fiyat yatırımcının takdiri "diyor.Muhtemelen yatırımlar tamamlandıktan sonra , meyvelerini temettü olarak 2 seneye ancak dağıtırlar gibi...

Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Genel müdürün alım yapması güven verici tabiki.Az önce yatırımcı ilişkileri yetkilisi Hüseyin bey ile görüştüm.Bilancoyu 10 Mayıs'a yetiştirmeye çalışıyorlarmış,genel kurul tarihi haftaya belirlenebilirmiş."Hisse fiyatına biz birşey yapamayız ,bizim yapmamız gereken bildiğimiz işi yapmak ,teknik granit üretmek,fiyat yatırımcının takdiri "diyor.Muhtemelen yatırımlar tamamlandıktan sonra , meyvelerini temettü olarak 2 seneye ancak dağıtırlar gibi...
    aynı bu şekilde netaşın ceo su konusuyordu...teknolojı sırketı yerlerde surunuyor

Sayfa 45/108 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •