Sayfa 47/108 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 369 - 376 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Sosyal medyada yatırımcı ilişkilerinden e postasına cevap alan bir kişinin paylaşımı:
    Ocak ayı satış gelirlerinde %36,6 artış var. Pandemiden dolayı Ocak ayında ihracatta bazı lojistik sorunlar yaşanmış fakat+
    Şubat ayında bu sorunlar halledilmiş. Üretimde herhangi bir aksaklık yaşanmamış. İç piyasada talep çok güçlü ve AB'de talep artışı bekleniyor. ABD pazarı için tüm hazırlıklar tamamlanmış. Yeni üretim kapasitesinin 2 milyonunun burada satılması öngörülüyor. +
    2021 FAVÖK hedefi 265 milyon. Üretim artışından kaynaklanan asıl artışı 2022'de beklediklerini ifade etmişler. Çin'e uygulanan ek vergiler nedeniyle ABD pazarında öne çıkacaklarını düşünüyorlar.

2. Şirket ne kadar güçlü olursa olsun ,patronu paylaşmayı seviyor mu sevmiyor mu, mesele bu. 25 üzeri güven gelir YTD

3. içimdeki ses pozisyon arttır , çok kaliteli mal üretiyor diyor.

4. genel kurul tarihi en az 2 hafta önceden bildirilmek zorunda eğer dediğiniz gibi mayıs sonu gk yapılması planlandıysa 10 gün içinde tarihi bildirilmesi lazım ki mayısta karar alınıp bedelsiz dağıtımı için spk ya başvurabilsin. (spk dan süre uzatımı olmazsa) ege seramikte 27 mayısa ertelemişti genel kurulu muhtemelen 24-28 mayıs haftasında bizimkini de yaparlar. YTD.

5. Çok ilginç. Karaktersizcee hareket ediyor. Patronu dandik herhalde

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Çok ilginç. Karaktersizcee hareket ediyor. Patronu dandik herhalde
    Bugün ufakta olsa biraz yol aldı beklemekten başka çare yok daha yolumuz uzun zararına vermek yok

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Bugün ufakta olsa biraz yol aldı beklemekten başka çare yok daha yolumuz uzun zararına vermek yok

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani evet de çok yorucu Biraz verrdim ben ama tutucam elbet 30 a kadar sonrasına bakarim

Son halka arzlar içinde en beğendiklerimden di.
    Az hisse verdileri için sadece izledim.
    22 Lere düşünce aldım biraz.
    Bu yıl yatırmlarını yapıp kapasiteyi katlaması olumlu. Yüzde 96kapasitekullanım oranı mükemmel
    Halka azdan şirket kasına 246 milyon girmesi olumlu.
    Karlılık güzel. Zaten mevcurut bilanço ile bana göre 20 artı fiyatlar makul
    İleriye dönük beklentiler almak doğru karar olarak görünüyor.

Şirketin satışlarının yüzde 45 i yurtdışı olması. Yurti içinde Sektöründe lider şirketlerden olması.

Kapasite arışına yüksek talep sebep olmuş görünüyor.

Neden aldığıma dair tüm doneleri kısaca yazmaya çalıştım

Sayfa 47/108 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •