Sayfa 62/108 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 489 - 496 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Bana mantıklı gelmiyor açıkçası. 13 lirayken mal al 11 lirayken daha fazlasını arz et. Ky'nin üstüne yıkmak istese bence bir tur 16-17 liralara götürüp oradan yikardi. Buradan pek mantıklı gelmiyor. Twitter'da kredi için teminat gösterme amaçlı olabilir deniyor ama bilemiyorum. Yakın zamanda çıkar kokusu.

2.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Bana mantıklı gelmiyor açıkçası. 13 lirayken mal al 11 lirayken daha fazlasını arz et. Ky'nin üstüne yıkmak istese bence bir tur 16-17 liralara götürüp oradan yikardi. Buradan pek mantıklı gelmiyor. Twitter'da kredi için teminat gösterme amaçlı olabilir deniyor ama bilemiyorum. Yakın zamanda çıkar kokusu.
    Büyük ihtimal teminat olduğudur.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Bizim bilmediğimiz başkalarının bildiği bu 24 milyon dönüşüme girme mevzusu muydu? 12-13 liralardan 4 milyon lot geri al sonra hisse fiyatı 10.80 ken doalsimdaki pay adedinin yuzde 40 dan fazlasi kadar olan lotu dönüşüme sok!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu nokta ciddi soru işareti

4. Patron sessizliğini bilanço ile bozacak gibi hissediyorum. Haydi hayırlısı.

5. Sessizlik güzel bozuldu,tam da yakıştığı gibi. Tuvalet kağıdı..

6. Ben hala umudumu koruyorum inşallah yanıltmaz..

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Şirket tarafından yatırımcı sunumu paylaşıldı.

https://drive.google.com/file/d/1bYa...Zjqa7Foys/view

8.  Alıntı Originally Posted by ciga Yazıyı Oku
    Şirket tarafından yatırımcı sunumu paylaşıldı.

https://drive.google.com/file/d/1bYa...Zjqa7Foys/view
    Müthiş bir sunum olmuş. Mesela, Daha önce Eylül ayında devreye alacağını belirttiği kapasite artışını önce Kasım ayına atmıştı, şimdi de Aralık ayına attığını belirtmiş. Yine daha önce 2022 Ocak ayında devreye alacağını belirttiği diğer kapasite artışını da bu sunumda 2022 yılı olarak belirtmiş. Artık hangi ay olur keyifleri bilir. Müthiş, müthiş çok etkilendim. En çok da yalanlarından ve beceriksizliklerinden etkilendim.

Sayfa 62/108 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •