Sayfa 100/108 İlkİlk ... 50909899100101102 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 793 - 800 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

bugün kuyruğu dik tutuyor hayırdır

2. Alçaklar yine izin vermediler kafasını kaldırmaya. Bıkmadan usanmadan kafasına basmaya devam. 6.10 ve üzeri kalabilse ne güzel olurdu halbuki.

Grafik çok sıkıştı. Haftaya d*****n kuyruğu kopabilir. Ya 7.00 ye hareket ya 4.90 a. En azından benim beklentim bu yönde.

3. I.k çocukları 6.00 altında tutmak için bir tarafını yırtıyor

4. I.g çocuğu bir tarafını yırtsan da günü geldiğin de saplayacağım sana

5.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    I.k çocukları 6.00 altında tutmak için bir tarafını yırtıyor
    Aynen öyle ama az kaldı. Ya herru ya merru.

Ya yukarı zıplayacak ya aşağı şelale olacak. Buralarda daha çok kalacağını sanmıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Aynen öyle ama az kaldı. Ya herru ya merru.

Ya yukarı zıplayacak ya aşağı şelale olacak. Buralarda daha çok kalacağını sanmıyorum.
    Sabah seans açılışında A1 in teknik analiz notunu görünce (daha önceki yazılarımdan A1 hakkında ne düşündüğümü açıkça yazmıştım) bugün kesin düşecek diye geçirdim içimden ve yanılmadım ve de sonuca şaşırmadım. A1 tetikçidir, A1 önerirse kaçın!

7. Perşembe ve cuma günü yatırım fonları 11 milyon civarı mal gömdü piyasaya. Alan gömmek için alıyor ve gömüyor. Alan 3. gün gömüyor. Alttan bir daha lıyor bir daha gömüyor. Tuvalet kağıdı da 6 nın üstünde bu yüzden bir türlü kalamıyor.

4.90 ı bekliyorum. Belki orada ciddi alıcılar gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Temmuzun başından itibaren 130 milyon lotu bize gömmeden önce 500 milyona yakın hissesiyle % 35 takas payı vardı yatırım fonlarının. Şimdi yeni yeni % 31.83 oldu. Adet olarak da 455 milyon.

Son 3 aylık takaslarda %49,26 ile yatırım fonları en büyük alıcı. Aylık takaslarda %89.46 ile yine yatırım fonları en büyük alıcı.
    Haftalık takaslarda yatırım fonları %87.08 ile yine en büyük alıcı. Günlük takasda da %80.83 ile açık ara en büyük alıcı.

Özetle, bıktırma politikası bu. Yatırım fonları 8 ve 7 li fiyatlardan hisseleri gömdüğü küçükleri söğüşlemeye çalışıyor. Yatırım fonları sattıklarını yerine koymadan bu tuvalet kağıdı bir yere gitmez demiştim, gitmedi, gitmeyecek de.

A1 in de yatırım fonlarının tetikçisi olduğunu hatırlatayım.

Yatırım fonları Allbatross pörtföyün, oda malum çocuğun. Alış ve satışların %99,99 u çocuğun.
    Haddini aşan, zıddına döner.

Sayfa 100/108 İlkİlk ... 50909899100101102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •