Sayfa 96/108 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
Arama sonucu : 858 madde; 761 - 768 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Ortağım bu kader dert etme kendine

Her karanlığın aydınlığı vardır

Bende zarardayım öyle 1/2 bin lot da değil yani

Vesselam ya dert edip hasta olacaksın

Yada zararı kabul edip hatanın neresinden dönersem kar diyeceksin

Böyle Allah göstermesin hasta olursun

Şirketin batacağını yada işlerin berbat gideceğini düşünüyorsan birşey diyemem

2/3 hafta önce ben sordum hatırlarsan işçi alıyor dedin o yüzden panik yapma bence
    Yazdıklarının hepsi doğru dostum, hepsine katılıyorum.

Ama potitif'e geçiş süreci-bana göre- o kadar uzun sürecek ki 10 TL ye çıksa bile Enflasyon karşısında, dolar karşısında vs. zarar etmiş olacağım.

10 Tl demek %76 çıkış demek. Ne olacak da %76 prim yapacak? Ne olacak, hasılat 5 milyar'a, kar da 1.5 milyara mı çıkacak? Oldu diyelim, Ne zaman yapacak bu yükselişi?
    Bu enflasyonist ortamda paranın değeri hergün azalırken bu yükselişi yapsa bile reel de zarar yazacak.

Bir senedir bekliyorum, daha da beklemesine bekleriz de beklemeye değecek mi? enflasyon o kadar yüksek ki yüzde kaç yükselecek de enflayon karşısında ezilmeyeceğiz..

Bu şirkete inanılmaz güveniyordum yatırım yaparken. Valla şu an, özellikle son 4 aylık işlemler ve son bilançodan sonra ne şirkete, ne de Londra çakalına bir daha güvenemiyeceğim.

Satıp gitmek de kolay değil. Zarar olağanüstü büyük çünkü..

2. Dizin sürecin aynısını gezinomi de yaşadım. Yine enf karşısında zarar etsemde ekranda yeşil görüp satmıştım.pAslında çakalın kağıtlarını almak yerine yine aynı kişinin olan allbatross fonlarından almak daha mantıklı olabilirmiş.

3.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Yazdıklarının hepsi doğru dostum, hepsine katılıyorum.

Ama potitif'e geçiş süreci-bana göre- o kadar uzun sürecek ki 10 TL ye çıksa bile Enflasyon karşısında, dolar karşısında vs. zarar etmiş olacağım.

10 Tl demek %76 çıkış demek. Ne olacak da %76 prim yapacak? Ne olacak, hasılat 5 milyar'a, kar da 1.5 milyara mı çıkacak? Oldu diyelim, Ne zaman yapacak bu yükselişi?
    Bu enflasyonist ortamda paranın değeri hergün azalırken bu yükselişi yapsa bile reel de zarar yazacak.

Bir senedir bekliyorum, daha da beklemesine bekleriz de beklemeye değecek mi? enflasyon o kadar yüksek ki yüzde kaç yükselecek de enflayon karşısında ezilmeyeceğiz..

Bu şirkete inanılmaz güveniyordum yatırım yaparken. Valla şu an, özellikle son 4 aylık işlemler ve son bilançodan sonra ne şirkete, ne de Londra çakalına bir daha güvenemiyeceğim.

Satıp gitmek de kolay değil. Zarar olağanüstü büyük çünkü..
    Onda da kendimi şöyle motive edeceksin senden büyük ortaklarda var masada sen para kaybediyorsan oda kaybediyor sana 1 giriyorsa onada 100 giriyor gibi
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Dizin sürecin aynısını gezinomi de yaşadım. Yine enf karşısında zarar etsemde ekranda yeşil görüp satmıştım.pAslında çakalın kağıtlarını almak yerine yine aynı kişinin olan allbatross fonlarından almak daha mantıklı olabilirmiş.
    Karla çıka bildiniz mi ? Siz sattıktan sonra ne oldu peki

5. Panikleyenlerin malını nasıl topladılar ama

6.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Dizin sürecin aynısını gezinomi de yaşadım. Yine enf karşısında zarar etsemde ekranda yeşil görüp satmıştım.pAslında çakalın kağıtlarını almak yerine yine aynı kişinin olan allbatross fonlarından almak daha mantıklı olabilirmiş.
    Şu badireden bir kurtarsam.. Londra çakalının hiçbirşeyini almam, birgün bedava para dağıtsa da. Lanet olsun ona da, şirketlerine de.

Hatta borsadan da bir daha girmemek üzere çıkacağım. Kendi paramla rezil olmaya, ruh sağlığımı bozmaya değmez. Bunları bir daha yaşamak istemiyorum.

7. Asyerge ortağım bu x li sitede çok takipçisi olan biri var o yazıp çizdiğin de mi almıştın sen ?

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Onda da kendimi şöyle motive edeceksin senden büyük ortaklarda var masada sen para kaybediyorsan oda kaybediyor sana 1 giriyorsa onada 100 giriyor gibi
    Dostum her koyun kendi bacağından...

Alın terimle kazandığım yılların emeği para bu yatırım yaptığım. Zor gelen paranın bu kadar kolay gitmesi çok incitici, çok rahatsız edici.

Dilan Polat'ın kocası da değilim maalesef beleşden yüzmilyonlar kazanayım.

Sayfa 96/108 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •