Sayfa 28/108 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 217 - 224 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Onun için 1 gün erken işleme başladı demek ki

Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    İlk defa katıldım hayretle izliyordum bu işin mantıgı ne diye tek tek halka arzlar kac tavan gitmiş diye baktım ve rekor bunda heralde 5 de nakavt oldu matriks 8 taşımacılık sirketi tureks bile 6 natural gaz 8

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket değeri, beklentileri önemsiz hocam. Piyasadan ne koparabiliriz meselesi biraz

Yatırım tavsiyesi değildir.
    "Sonunda zengin olduğunuzda, ilk etapta aradığınız şeyin bu olmadığını anlayacaksınız. Ama bu başka bir günün konusu." Naval Ravikant

2. Kesinlikle öyle olmustur yok yıldız pazar mış yok egsermiş neyse kazanacağımız 200 300 TL idi onu da yapamadık he bu arada gwind dide katılıyorum bakalım o ne olacak

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Quarg ve mtrks toparlıyormu ne

4. Quagr halka arzında şirket patronunu dinlemiştim, yapacağımız yatırımlarla çalışan sayımızı 1500 den 3000 e çıkaracağız demişti programda. Makine parklarının çok yeni ve rekabetçi olduklarından bahsetmişti.

Şimdi bu şirket ile Turex aynı değil benim gözümde. Ama tabi halka arz ederinin de belli bir miktar üstüne çıktı şimdiden. O yüzden herkes kendi hesabını kendi yapmalı. YTD

5. Ben fırsattan istifade malımı artırdım. Şirketin patronunu ben de dinlemiştim, çok iyi şeyler başaracağına eminim bu şirketin ve yatırımcısını da koruyacak bir politikada konuşmuştu patronu. Şimdi yeni arz olmuş bir şirket diye üstüne oynuyorlar bence. Hiçbir arzda böyle bir sacmalik yaşanmadı su ana kadar! Ben hisseme sahip çıkacağım.

6. Ben verdim 26 alan hayrını görsün

7. 4 gündür toplanan 200 bin lot iken bugün tavan bozulması garip oldu 🙂

8. Muhtemelen gwind e girmek için tavanı bozdular. Kalan ve uzun vadeli düşünenler için iyi olmuş olabilir. Çok yükselmeden iyi fiyattan alım fırsatı verdi sonuçta.

Sayfa 28/108 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •